Stamboom Sies » Neeltje Elisabeth Pape (1909-)

Persoonlijke gegevens Neeltje Elisabeth Pape 

  • Zij is geboren in het jaar 1909 in Ouddorp Goeree-Overflakkee Zeeland Nederland.
  • Een kind van Abraham Pape en Baaltje Elizabeth Caron
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 augustus 2025.

Gezin van Neeltje Elisabeth Pape

Zij is getrouwd met Willem Eeuwit Hameeteman.

Zij zijn getrouwd op 25 februari 1937 te Ouddorp Goeree-Overflakkee Zeeland Nederland, zij was toen 28 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje Elisabeth Pape?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Neeltje Elisabeth Pape

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje Elisabeth Pape

Cornelis Pape
1845-1900
Abraham Pape
1880-????

Neeltje Elisabeth Pape
1909-

1937

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 februari 1937 lag tussen -1,0 °C en 6,8 °C en was gemiddeld 1,9 °C. Er was 5,3 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Anastasio Somoza García wordt President van Nicaragua.
    • 19 februari » Koningin Wilhelmina ondertekent een Koninklijk Besluit waarin staat dat rood, wit en blauw de kleuren van de vlag van het Koninkrijk der Nederlanden zijn.
    • 1 april » Aden wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
    • 8 juni » Wereldpremière van de Carmina Burana van Carl Orff in de Alte Oper in Frankfurt am Main.
    • 9 december » De Slag om Nanking begint.
    • 21 december » De eerste versie van het plan voor Fall Grün wordt door de Duitse militairen afgeleverd.

Over de familienaam Pape

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pape.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pape.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pape (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Sies is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
N.P.P. Sies, "Stamboom Sies", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sies/I49117.php : benaderd 3 maart 2026), "Neeltje Elisabeth Pape (1909-)".