Stamboom Sies » Wouterina Huibertje Driesse (-1932)

Persoonlijke gegevens Wouterina Huibertje Driesse 

  • Zij is geboren.
  • Ze werd gedoopt.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden op 23 november 1932 in Middelharnis Goeree-Overflakkee Zuid-Holland Nederland.
  • Een kind van Jan Driesse en Wouterina Korteweg
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 februari 2025.

Gezin van Wouterina Huibertje Driesse

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wouterina Huibertje Driesse?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Wouterina Huibertje Driesse

Jan Driesse
1891-1957

Wouterina Huibertje Driesse
-1932


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 november 1932 lag tussen 4,3 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 4,2 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Er was 0,6 uur zonneschijn (7%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 27 februari » James Chadwick verifieert experimenteel het bestaan van het neutron, dat hij al eerder vermoedde.
    • 19 maart » Bisschopswijding van Guillaume Lemmens, bisschop-coadjutor van Roermond in Nederland, door aartsbisschop Joannes Jansen van Utrecht.
    • 19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
    • 26 maart » Guillaume Lemmens wordt bisschop van Roermond na het overlijden van Laurentius Schrijnen.
    • 12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
    • 20 september » De naam Zuiderzee wordt officieel gewijzigd in IJsselmeer.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Driesse

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Driesse.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Driesse.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Driesse (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Sies is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
N.P.P. Sies, "Stamboom Sies", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sies/I4624.php : benaderd 25 januari 2026), "Wouterina Huibertje Driesse (-1932)".