Stamboom Sies » Johannes ( Jo Joan ) (Johannes ( Jo Joan )) Groen (1917-2007)

Persoonlijke gegevens Johannes ( Jo Joan ) (Johannes ( Jo Joan )) Groen 

  • Roepnaam Johannes ( Jo Joan ).
  • Hij is geboren op 5 augustus 1917 in Broek op Langedijk gem Dijk en Waard Noord-Holland Nederland.
  • Beroep: Bloemist, geïmmigreerd in 1954 naar Winnepeg Manitoba Canada.
  • Hij is overleden op 17 november 2007 in Winnipeg Manitoba Canada, hij was toen 90 jaar oud.
  • Een kind van Jan Groen en Trijntje Schoon
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 juli 2025.

Gezin van Johannes ( Jo Joan ) (Johannes ( Jo Joan )) Groen

Hij is getrouwd met Jantje ( Jannie Janet ) Slijker.

Zij zijn getrouwd op 27 oktober 1939 te Sint Pancras gem. Dijk en Waard Noord-Holland Nederland, hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Herman Walter Groen  1949-2012

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes ( Jo Joan ) (Johannes ( Jo Joan )) Groen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes ( Jo Joan ) (Johannes ( Jo Joan )) Groen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes ( Jo Joan ) Groen

Jacob Groen
1862-1933
Jan Groen
1888-1959

Johannes ( Jo Joan ) Groen
1917-2007

1939

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 augustus 1917 lag tussen 13,1 °C en 22,4 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 2,0 mm neerslag. Er was 6,0 uur zonneschijn (39%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 25 januari » De Maagdeneilanden (Deens-West-Indië) worden voor 25 miljoen dollar aan de Verenigde Staten verkocht.
    • 26 februari » In Utrecht wordt de eerste Jaarbeurs gehouden.
    • 2 november » De Balfour-verklaring belooft de Joodse zionisten Britse hulp bij de opbouw van een 'nationaal tehuis' in Palestina.
    • 7 november » Het Egyptische Expeditieleger wint de Derde Slag om Gaza.
    • 9 december » De Turken worden door de Britten verslagen. Jeruzalem wordt bevrijd.
    • 25 december » De Turken zetten de laatste grote aanval in op Jeruzalem. De bezetters, de Britse troepen, winnen de slag.
  • De temperatuur op 27 oktober 1939 lag tussen -0,6 °C en 8,4 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Er was 3,1 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 17 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub GD Estoril-Praia.
    • 22 mei » Onthulling van het grafmonument voor kardinaal Willem Marinus van Rossum in de Kloosterkerk te Wittem door kardinaal Pietro Fumasoni Biondi, zijn opvolger als prefect van de Propaganda Fide.
    • 23 augustus » Molotov-Ribbentroppact tussen de nazi-Duitsland en de Sovjet-Unie wordt getekend.
    • 28 augustus » De Nederlandse motortorpedoboot TM 51 vaart tijdens een verlengde proefvaart naar Nederland om inbeslagname door de Britse regering te voorkomen.
    • 28 september » Duitsland en de Sovjet-Unie komen overeen Polen te verdelen.
    • 9 november » Venlo-incident, Twee Engelse spionnen werden vanaf Nederlands grondgebied bij de grensovergang Venlo-Herongen ontvoerd naar nazi-Duitsland door een Duits overvalcommando. Hierdoor werd Nederland, toen nog neutraal, zijdelings betrokken bij de Tweede Wereldoorlog.
  • De temperatuur op 17 november 2007 lag tussen -1,9 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 2,8 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (56%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 1 april » In de Efteling wordt de attractie De Vliegende Hollander geopend.
    • 22 april » Door winst van Ajax en AZ en gelijkspel van PSV hebben de drie clubs nu elk 72 punten, met nog één speelronde te gaan. Nooit eerder deed een dergelijke situatie zich voor.
    • 16 mei » Sevilla FC wint voor de tweede keer op rij de UEFA Cup, door Espanyol in de finale te verslaan na strafschoppen. De finale werd gespeeld in Glasgow.
    • 9 augustus » Het NOC*NSF heeft Beach Soccer als sport erkend. De NBSB kan nu rekenen op een Basisbijdrage Topsport.
    • 14 oktober » Langeafstandloopster Lornah Kiplagat vestigt in Udine een nieuw Nederlands record op de halve marathon: 1.06,25.
    • 8 november » Voor de eerste maal sinds de ingebruikname wordt de Maeslantkering in de Nieuwe Waterweg uit voorzorg gesloten als gevolg van een mogelijk naderende stormvloed.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2006 » Ferenc Puskás (79), Hongaars voetballer
  • 2006 » Ruth Brown (78), Amerikaans zangeres
  • 2007 » Jan Sloots (79), Nederlands dichter en kunstschilder
  • 2007 » Raghunandan Pathak (83), Indiaas rechter
  • 2007 » Oleg Gazenko (88), Russisch ruimtebioloog
  • 2008 » Ennio De Concini (84), Italiaans scenarioschrijver en filmregisseur

Over de familienaam Groen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Groen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Groen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Groen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Sies is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
N.P.P. Sies, "Stamboom Sies", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sies/I45684.php : benaderd 15 maart 2026), "Johannes ( Jo Joan ) (Johannes ( Jo Joan )) Groen (1917-2007)".