Stamboom Sies » Jurjen Lazonder (1870-1937)

Persoonlijke gegevens Jurjen Lazonder 

  • Hij is geboren op 25 oktober 1870 in Schoonhoven Zuid-Holland Nederland.
  • Beroep: directeur bij de Postcheques en Girodienst.
  • Hij is overleden op 17 juli 1937 in 's-Gravenhage Zuid-Holland Nederland, hij was toen 66 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 maart 2025.

Gezin van Jurjen Lazonder

Waarschuwing Let op: Partner (Maria Adriana Duijkers) is 32 jaar jonger.

(1) Hij is getrouwd met Elisabeth Henriëtte Antoinetta Maria Anink.

Zij zijn getrouwd op 10 juni 1898 te 's-Gravenhage Zuid-Holland Nederland, hij was toen 27 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Antonia Hermina Regina van Tienhoven.

Zij zijn getrouwd op 10 mei 1901 te 's-Gravenhage Zuid-Holland Nederland, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Gijsbertha Lazonder  1906-1961

Het echtpaar is gescheiden 20 juni 1926 te 's-Gravenhage Zuid-Holland Nederland.


(3) Hij is getrouwd met Maria Adriana Duijkers.

Zij zijn getrouwd op 15 juli 1926 te Amsterdam Noord-Holland Nederland, hij was toen 55 jaar oud.


(4) Hij is getrouwd met Catharina Boelens.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1931 te Rijswijk 's-Gravenhage Zuid-Holland Nederland, hij was toen 60 jaar oud.

Het echtpaar is gescheiden 23 april 1933 te Rijswijk 's-Gravenhage Zuid-Holland Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jurjen Lazonder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jurjen Lazonder

Jurjen Lazonder
1870-1937

(1) 1898
(2) 1901
(3) 1926
(4) 1931

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 oktober 1870 lag rond de 11,4 °C. De winddruk was 13 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 19 juli » Begin van de Frans-Pruisische Oorlog
    • 2 augustus » Feestelijke opening van 's werelds eerste metro, onder de Theems, nabij de Tower Bridge in Londen.
    • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
    • 4 september » Keizer Napoleon III van Frankrijk wordt afgezet. De Derde Republiek wordt uitgeroepen.
    • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.
    • 12 december » Joseph H. Rainey uit South Carolina wordt het eerste zwarte lid van het Amerikaans Congres.
  • De temperatuur op 9 mei 1931 lag tussen 5,6 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 7,7 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 10 februari » New Delhi wordt de hoofdstad van India.
    • 5 maart » Sir Oswald Mosley richt in Londen een fascistische partij op; de latere British Union of Fascists.
    • 17 september » Robertus Bellarminus wordt uitgeroepen tot kerkleraar.
    • 2 november » DuPont produceert als eerste synthetisch rubber.
    • 26 november » De Vlaamse Geschiedkundige Kring van Gent wordt opgericht.
    • 5 december » Christus Verlosserkathedraal in Moskou wordt verwoest door een order van Jozef Stalin.
  • De temperatuur op 17 juli 1937 lag tussen 11,0 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 13,1 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vijfde keer de Copa América door in de finale met 2-0 te winnen van Brazilië.
    • 23 mei » In Guadalajara, Mexico, wordt de Nationaal Synarchistische Unie (UNS) opgericht.
    • 27 mei » De Golden Gate Bridge gaat open voor het verkeer.
    • 2 juli » Pilote Amelia Earhart verdwijnt spoorloos boven de Stille Oceaan.
    • 21 september » J.R.R. Tolkien publiceert De Hobbit.
    • 29 november » Prins Bernhard botst te Diemen met 160 kilometer per uur op een vrachtwagen. Hij raakt zwaargewond.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lazonder

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lazonder.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lazonder.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lazonder (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Sies is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
N.P.P. Sies, "Stamboom Sies", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sies/I39264.php : benaderd 27 januari 2026), "Jurjen Lazonder (1870-1937)".