Stamboom Sies » Izaak Bosschaart (1830-1926)

Persoonlijke gegevens Izaak Bosschaart 

  • Hij is geboren in het jaar 1830 in Waterlandkerkje/Sluis Zeeuws-Vlaanderen Zeeland Nederland .
  • Beroep: Landbouwer .
  • Hij is overleden in het jaar 1926 in Oostburg Gem. Sluis Zeeuws-Vlaanderen Zeeland Nederland, hij was toen 96 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 december 2024.

Gezin van Izaak Bosschaart

Hij is getrouwd met Maatje Karels.

Zij zijn getrouwd op 25 februari 1863 te Oostburg Gem. Sluis Zeeuws-Vlaanderen Zeeland Nederland, hij was toen 33 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Anthonie Bosschaart  1863-1868
  2. Suzanna Bosschaart  1866-1942 
  3. Jannis Bosschaart  1868-1937 
  4. Maria Bosschaart  1871-1943 
  5. Maatje Bosschaart  1873-1960
  6. Johanna Bosschaart  1875-1877
  7. Izaak Bosschaart  1878-1885

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Izaak Bosschaart?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Izaak Bosschaart

Izaak Bosschaart
1830-1926

1863

Maatje Karels
1839-1914


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 februari 1863 lag rond de 2,6 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Abraham Lincoln ondertekent de emancipatieproclamatie.
    • 4 januari » James L. Plimpton maakt zijn nieuwe vervoermiddel wereldkundig: de rolschaats. Hij vraagt er meteen octrooi op aan.
    • 10 februari » Alanson Crane verkrijgt patent op de brandblusser.
    • 30 maart » Prins Wilhelm Georg van Sleeswijk-Holstein-Sonderburg-Glücksburg wordt koning George I van Griekenland.
    • 1 juli » Afschaffing van de slavernij in Suriname, viering Ketikoti.
    • 3 oktober » President van de Verenigde Staten Abraham Lincoln maakt van Thanksgiving Day een nationale feestdag.

Over de familienaam Bosschaart


De publicatie Stamboom Sies is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
N.P.P. Sies, "Stamboom Sies", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sies/I33442.php : benaderd 28 januari 2026), "Izaak Bosschaart (1830-1926)".