Stamboom Sies » Susanna Wilhelmina Philippina van Roon (1908-1999)

Persoonlijke gegevens Susanna Wilhelmina Philippina van Roon 


Gezin van Susanna Wilhelmina Philippina van Roon

Zij is getrouwd met Jacobus Bosman.

Zij zijn getrouwd op 21 september 1933 te Rotterdam Zuid-Holland Nederland, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Bastiaan Bosman  1937-2002

Het echtpaar is gescheiden 11 juni 1945 te Rotterdam Zuid-Holland Nederland.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Susanna Wilhelmina Philippina van Roon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Susanna Wilhelmina Philippina van Roon

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Susanna Wilhelmina Philippina van Roon

Susanna Wilhelmina Philippina van Roon
1908-1999

1933

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 april 1908 lag tussen 2,7 °C en 13,3 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 2,5 mm neerslag. Er was 4,9 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 21 mei » Door een verkeerde wissel rijdt een trein bij Kontich in op een stilstaande reizigerstrein, met als gevolg veertig doden en driehonderdtwintig gewonden.
    • 21 juni » In Londen demonstreren duizenden vrouwen voor vrouwenkiesrecht.
    • 25 juli » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub LASK Linz.
    • 1 oktober » De eerste T-Ford loopt van de band.
    • 5 oktober » Oostenrijk-Hongarije annexeert Bosnië, dat vanaf 1878 een condominium was, bestuurd samen met het Ottomaanse Rijk.
    • 28 december » In Messina (Italië) vallen als gevolg van een aardbeving en een tsunami meer dan 100.000 doden.
  • De temperatuur op 21 september 1933 lag tussen 10,0 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 4,2 mm neerslag gedurende 5,6 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Met de Rijksdagbrandverordening komt er een eind aan vele vrijheden in het Duitse Rijk.
    • 14 maart » René Felber, Zwitsers politicus
    • 30 juni » Een massale demonstratie in Antwerpen tegen oorlog en fascisme.
    • 1 september » Oprichting Eindhovense hockeyclub Oranje Zwart.
    • 10 september » Opening van de Waaslandtunnel, de oudste voertuigentunnel onder de Schelde in Antwerpen, bijgewoond door koning Albert I en koningin Elisabeth.
    • 10 september » Plechtige opening van de Sint-Annatunnel, een voetgangerstunnel onder de Schelde in Antwerpen door burgemeester Camille Huysmans.
  • De temperatuur op 20 november 1999 lag tussen -1,2 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (12%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
    • 12 april » Een wagon van de Wuppertaler Schwebebahn stort neer in de rivier de Wupper, voor het Robert-Daum-Platz.
    • 24 april » Michael Boogerd wint de 34e editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 23 mei » Verkiezing van Johannes Rau tot achtste bondspresident van Duitsland.
    • 31 oktober » De Spaanse patholoog Emilio Perez Pujol zegt dat er tijdens de luchtoorlog waarschijnlijk 2500 Kosovaren door Serviërs zijn vermoord, geen tienduizend zoals eerder werd gezegd.
    • 3 december » De ministeriële conferentie van de Wereldhandelsorganisatie in Seattle eindigt in een mislukking.
    • 10 december » Michael Klim verbetert in Canberra zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vlinderslag tot 52,03.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1903 » Jerzy Bułanow, Pools voetballer († 1980)
  • 1904 » Heinz Levy, Duits-Nederlands bokser († 1944)
  • 1907 » Fred Zinnemann, Amerikaans cineast († 1997)
  • 1907 » Mike Burch, Amerikaans autocoureur († 1981)
  • 1910 » Eva Besnyö, Hongaars-Nederlands fotografe († 2003)
  • 1913 » Charles Aerts, Nederlands impresario, theaterproducent en (opera)zanger († 2007)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Roon

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Roon.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Roon.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Roon (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Sies is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
N.P.P. Sies, "Stamboom Sies", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sies/I32471.php : benaderd 2 februari 2026), "Susanna Wilhelmina Philippina van Roon (1908-1999)".