Stamboom Sies » Peter Roelofs (1886-1971)

Persoonlijke gegevens Peter Roelofs 

  • Hij is geboren op 12 januari 1886 in Olst gem. Olst-Wijhe Overijssel Nederland.
  • Hij is overleden op 10 december 1971 in Amsterdam Noord-Holland Nederland, hij was toen 85 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 november 2024.

Gezin van Peter Roelofs

(1) Hij is getrouwd met Catharina Cornelia Determan.

Zij zijn getrouwd op 12 november 1913 te Amsterdam Noord-Holland Nederland, hij was toen 27 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Anna Elisabeth Neijts.

Zij zijn getrouwd op 25 april 1956 te Amsterdam Noord-Holland Nederland, hij was toen 70 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Peter Roelofs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Peter Roelofs

Peter Roelofs
1886-1971

(1) 1913
(2) 1956

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 januari 1886 lag rond de 1,2 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
    • 8 april » De Duitser Carl Gassner verkrijgt octrooi op de droge zinkbatterij.
    • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
    • 1 september » Verheffing van het Bisdom Colombo tot Aartsbisdom Colombo en oprichting van de bisdommen Jaffna en Kandy in Ceylon
    • 31 oktober » Opening van de Dom Luis I-brug in de Portugese stad Porto.
    • 30 november » In de Folies Bergère wordt de eerste revue opgevoerd.
  • De temperatuur op 25 april 1956 lag tussen 3,2 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 2,8 mm neerslag gedurende 2,8 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (20%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Elvis Presley haalt met het nummer Heartbreak Hotel voor het eerst de hitlijsten.
    • 2 april » In de wedstrijd Feyenoord-De Volewijckers maakt Henk Schouten negen doelpunten.
    • 1 september » Het eerste Belgische televisiejournaal wordt gepresenteerd door Robert Stéphane.
    • 7 oktober » Zaligverklaring van Paus Innocentius XI.
    • 12 oktober » Marga Klompé wordt de eerste vrouwelijke minister van Nederland.
    • 24 oktober » De Sovjet-Unie trekt Hongarije binnen.
  • De temperatuur op 10 december 1971 lag tussen 8,3 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
    • 13 februari » Ontslag van Léon Lommel als bisschop van Luxemburg. Hij wordt opgevolgd door zijn coadjutor Jean Hengen.
    • 17 april » Bangladesh roept de onafhankelijkheid uit.
    • 17 april » Het Nederlands vrouwenvoetbalelftal speelt de eerste officiële interland. In Hazebroek wordt met 4-0 verloren van Frankrijk.
    • 3 september » Qatar wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • 31 oktober » Een IRA-bom ontploft op de Post Office Tower in Londen.
    • 15 november » Koningin Juliana opent de Haringvlietdam, tussen Voorne en Goeree.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Roelofs

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Roelofs.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Roelofs.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Roelofs (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Sies is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
N.P.P. Sies, "Stamboom Sies", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sies/I32100.php : benaderd 7 februari 2026), "Peter Roelofs (1886-1971)".