Stamboom Sies » Jan van den Berg (1909-)

Persoonlijke gegevens Jan van den Berg 

  • Hij is geboren op 5 februari 1909 in Schiedam Zuid-Holland Nederland.
  • Beroep: Bootsman bij de Koninklijke Marina.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 13 april 2024.

Gezin van Jan van den Berg

(1) Hij is getrouwd met Rachelina van Zalen.

Zij zijn getrouwd op 17 augustus 1932 te Vlissingen Zeeland Nederland, hij was toen 23 jaar oud.

Het echtpaar is gescheiden 1 maart 1938 te Vlissingen Zeeland Nederland.


(2) Hij is getrouwd met Cornelia Keizerwaard.

Zij zijn getrouwd op 11 augustus 1938 te Den Helder Noord-Holland Nederland, hij was toen 29 jaar oud.


Tweede Wereldoorlogslachtoffer


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan van den Berg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 februari 1909 lag tussen 3,3 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 7,1 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Een pont die gebruikt wordt om arbeiders over te zetten naar de glasfabriek in Diemen kantelt, waarbij acht mensen verdrinken.
    • 25 juli » Louis Blériot vliegt als eerste Het Kanaal over.
    • 15 augustus » Oprichting van voetbalclub VUC in Den Haag.
    • 1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.
    • 15 oktober » Ontploffende lading (picrinezuur) bij opruiming wrak bij Katwijk, 6 doden.
    • 23 december » Albert I van België wordt koning.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Berg


De publicatie Stamboom Sies is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
N.P.P. Sies, "Stamboom Sies", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sies/I16362.php : benaderd 30 januari 2026), "Jan van den Berg (1909-)".