Stamboom Sies » Huibrecht Poot (1893-1985)

Persoonlijke gegevens Huibrecht Poot 

  • Hij is geboren op 10 maart 1893 in Vlaardinger-Ambacht Vlaardingen Zuid-Holland Nederland.
  • Hij is overleden op 18 maart 1985 in Vlaardingen Zuid-Holland Nederland, hij was toen 92 jaar oud.
  • Een kind van Martinus Poot en Anna van Vliet
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 oktober 2023.

Gezin van Huibrecht Poot

(1) Hij is getrouwd met Maria Dijkshoorn.

Zij zijn getrouwd op 28 april 1922 te Maasland Midden-Delfland Zuid-Holland Nederland, hij was toen 29 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Martinus Poot  1923-2001
  2. Maarten Poot  1924-1994
  3. Anna Poot  1925-2015
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. Teunis Poot  1929-2011
  7. (Niet openbaar)
  8. Maria ( Riet ) Poot  1932-2025 
  9. Geertruida Poot  1935-1998 
  10. (Niet openbaar)
  11. Abraham Poot  1938-2023


(2) Hij is getrouwd met Neeltje van der Lugt.

Zij zijn getrouwd op 18 december 1962 te Vlaardingen Zuid-Holland Nederland, hij was toen 69 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Huibrecht Poot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Huibrecht Poot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Huibrecht Poot

Martinus Poot
1853-1928

Huibrecht Poot
1893-1985

(1) 1922
Martinus Poot
1923-2001
Maarten Poot
1924-1994
Anna Poot
1925-2015
Teunis Poot
1929-2011
Abraham Poot
1938-2023
(2) 1962

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 maart 1893 lag rond de 6,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 21 februari » In Argentinië wordt de Argentijnse voetbalbond ("Asociación del Fútbol Argentino") opgericht.
    • 23 februari » In Duitsland wordt octrooi verleend op de revolutionaire dieselmotor van Rudolf Diesel.
    • 10 maart » Ivoorkust wordt een Franse kolonie.
    • 12 juni » Paus Leo XIII creëert vijf nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse bisschop van Mantua Giuseppe Sarto.
    • 15 november » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Basel.
    • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
  • De temperatuur op 18 december 1962 lag tussen 1,3 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 3,3 °C. Er was 6,7 mm neerslag gedurende 5,1 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (3%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1962: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,7 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Paus Johannes XXIII excommuniceert Fidel Castro.
    • 19 januari » Zeezenders DCR en Radio Mercur fuseren.
    • 16 februari » Dijkdoorbraak op Schiermonnikoog.
    • 5 april » Na bijna vier jaar boren ontmoeten Zwitserse en Italiaanse arbeiders elkaar onder de St.-Bernhard. In maart 1964 wordt de Grote Sint-Bernhardtunnel voor auto's geopend.
    • 23 mei » In Xochicalco worden Rubén Jaramillo en zijn familie door onbekenden vermoord.
    • 30 november » U Thant wordt secretaris-generaal van de Verenigde Naties.
  • De temperatuur op 18 maart 1985 lag tussen -2,9 °C en 5,2 °C en was gemiddeld 0,8 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (75%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1985: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 16 januari » De al bijna twintig jaar van kracht zijnde noodtoestand in Zimbabwe wordt door de Nationale Assemblee in Harare met zes maanden verlengd.
    • 20 april » We are the world van USA for Africa bereikt de eerste plaats in de Nederlandse Top 40. Het nummer blijft er zes weken staan.
    • 8 september » Paus Johannes Paulus II brengt een eendaags bezoek aan Liechtenstein.
    • 9 november » De bende van Nijvel pleegt haar laatste en meest bloederige overval op de Delhaize van Aalst. 8 mensen worden koelbloedig doodgeschoten bij de overval.
    • 8 december » Marco van Basten maakt namens Ajax vijf doelpunten in 24 minuten in de wedstrijd tegen Sparta.
    • 16 december » In New York, worden de maffialeiders Paul Castellano en Thomas Bilotti doodgeschoten; opdrachtgever John Gotti wordt de leider van de machtige familie Gambino.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Poot

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Poot.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Poot.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Poot (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Sies is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
N.P.P. Sies, "Stamboom Sies", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sies/I11535.php : benaderd 29 januari 2026), "Huibrecht Poot (1893-1985)".