Stamboom Siegersma » Geertje "Geertje" Sondervan (1914-)

Persoonlijke gegevens Geertje "Geertje" Sondervan 

  • Roepnaam is Geertje.
  • Zij is geboren op 10 oktober 1914 in Langbroek.
    Tijdstip: 05:30
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 6 maart 2022.

Gezin van Geertje "Geertje" Sondervan

Zij is getrouwd met Jan Marchal.

Zij zijn getrouwd op 4 februari 1932 te Langbroek, zij was toen 17 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jan Marchal  -1944

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertje "Geertje" Sondervan?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Geertje Sondervan

Geertje Sondervan
1914-????

1932

Jan Marchal
1910-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 oktober 1914 lag tussen 5,1 °C en 13,1 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 7 april » De 'Vereeniging tot stichting en exploitatie van vakantie-oorden in Nederland "Zomers Buiten"' wordt opgericht in Amsterdam.
    • 29 mei » De RMS Empress of Ireland botst tegen het Noorse steenkoolvrachtschip Storstad, en zinkt binnen 14 minuten. Van de 1477 passagiers aan boord overleven slechts 465 passagiers de ramp.
    • 8 juni » In Brazilië wordt de Braziliaanse voetbalbond ("Confederação Brasileira de Futebol") opgericht.
    • 6 september » Eerste Wereldoorlog: Begin van de eerste slag bij de Marne.
    • 8 september » Benoeming van Petrus Hopmans tot bisschop van Breda in Nederland.
    • 1 november » Bisschopswijding van Petrus Hopmans, Nederlands bisschop van Breda.
  • De temperatuur op 4 februari 1932 lag tussen 6,3 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,7 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Nederland speelt zijn eerste officiële rugbyinterland. In Amsterdam wordt met 6-6 gelijkgespeeld tegen België.
    • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
    • 12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
    • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.
    • 20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Sondervan


De publicatie Stamboom Siegersma is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Sake Siegersma, "Stamboom Siegersma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-siegersma/I1935.php : benaderd 15 januari 2026), "Geertje "Geertje" Sondervan (1914-)".