Stamboom Sieba » Elisabeth Maas (1920-1920)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Maas 


Gezin van Elisabeth Maas


Notities over Elisabeth Maas

Overlijden op 8 oktober 1920 te Made en Drimmelen
=

Vader

Pieter Cornelis Maas
Moeder

Anna Maria van Bavel
Overledene (vrouwelijk)

Elisabeth Maas

Bronvermelding
Brabants Historisch Informatie Centrum

Brabants Historisch Informatie Centrum te Brabant, BS Overlijden
Deel: 1947, Periode: 1920, Made en Drimmelen, archieftoegang 550, inventaris­num­mer 1947, 8 oktober 1920, Overlijdensregister Made en Drimmelen 1920, aktenummer 80

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Maas?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Maas

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Maas


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 april 1920 lag tussen 4,9 °C en 9,9 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 1,2 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
      • 25 maart » Begin van de Russisch-Poolse oorlog.
      • 26 augustus » Het 19e amendement op de Amerikaanse grondwet wordt van kracht en geeft vrouwen stemrecht.
      • 28 augustus » Het duel tussen Joegoslavië en Tsjecho-Slowakije (0-7) in Antwerpen betekent voor beide landen de eerste officiële voetbalinterland uit de geschiedenis.
      • 3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.
      • 4 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Bella Vista in de hoofdstad Montevideo.
    • De temperatuur op 8 oktober 1920 lag tussen 9,0 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 14,8 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Het vrachtschip de West Aleta, met een lading van 15.000 vaten wijn, vergaat voor de kust van Terschelling, het bergen van de wijn neemt negen maanden in beslag.
      • 14 maart » Harry Boye Karlsen, Noors voetballer († 1994)
      • 29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
      • 3 juni » Als uitvloeisel van het Verdrag van Versailles wordt in Duitsland de dienstplicht afgeschaft.
      • 7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
      • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Maas

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Maas.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Maas.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Maas (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Sieba is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    H.J. Sieba, "Stamboom Sieba", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sieba/I1281.php : benaderd 17 oktober 2026), "Elisabeth Maas (1920-1920)".