De temperatuur op 17 augustus 1922 lag tussen 9,0 °C en 22,2 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 3,9 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
6 februari » Kardinaal Achille Ratti wordt gekozen tot Paus Pius XI.
30 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.
10 juni » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Mattersburg.
23 augustus » Oprichting van de Peruaanse voetbalbond ("Federación Peruana de Fútbol").
6 december » In Londen wordt een overeenkomst getekend tussen Britse en Ierse vertegenwoordigers waarbij Ierland de status van dominion wordt verleend.
22 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Jönköpings Södra IF.
Trouwdag 16 juli 1949
De temperatuur op 16 juli 1949 lag tussen 13,5 °C en 22,6 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 9,7 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 5,8 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
10 maart » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Bandjarmasin in Indonesië tot Apostolisch vicariaat Bandjarmasin.
4 mei » Bij de Superga-vliegramp komt het hele elftal van voetbalclub Torino om het leven.
12 mei » De Sovjet-autoriteiten heffen de blokkade van Berlijn op.
21 september » Communisten roepen de Volksrepubliek China uit.
1 oktober » Mao Zedong roept te Peking officieel de Volksrepubliek China uit.
26 november » De grondwet van India wordt aangenomen.
Dag van overlijden 27 maart 2015
De temperatuur op 27 maart 2015 lag tussen -0,4 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (13%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
1 februari » De 20-jarige Nederlandse wielrenner Mathieu van der Poel wordt, amper een week na zijn debuut bij de professionals, wereldkampioen veldrijden.
6 februari » De Zuid-Afrikaanse schrijver André Brink overlijdt op 79-jarige leeftijd aan boord van een KLM-vlucht van Amsterdam naar Kaapstad.
7 juni » Het Nederlands vrouwenvoetbalelftal luistert het debuut op een WK-eindronde op met een 1-0 zege op Nieuw-Zeeland.
24 augustus » Dafne Schippers behaalde de zilveren medaille op de Wereldkampioenschappen atletiek 2015 in Peking op de 100 meter.
24 september » Zeker 717 pelgrims worden doodgedrukt in het gedrang bij de bedevaart in Mina. Er vallen ruim 800 gewonden. Ieder jaar zijn er doden en gewonden te betreuren in het gedrang tijdens de bedevaart naar Mekka. Het tot nu toe dodelijkste jaar was 1990, toen 1426 pelgrims overleden.
30 november » Roch Marc Kaboré wordt gekozen tot president van Burkina Faso. Hij behaalt volgens de kiescommissie 53,5 procent van de stemmen. Zijn naaste concurrent Zephirin Diabré komt niet verder dan een krappe 30 procent.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Gijsbertus Cornelis (Bert) Severijn, "Stamboom Severijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-severijn/I406.php : benaderd 12 januari 2026), "Netty (Jeannette Henriette Alexandrina Petronella) Koster (1922-2015)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.