Stamboom Severijn » Willem Frederik Veltkamp (1864-1948)

Persoonlijke gegevens Willem Frederik Veltkamp 


Gezin van Willem Frederik Veltkamp

Waarschuwing Let op: Partner (Hendrika Cornelia den Oudsten) is 33 jaar jonger.

(1) Hij is getrouwd met Aaltje Groothuis.

Zij zijn getrouwd voor ÒÒR 1891.


Kind(eren):

  1. Aaltje Veltkamp  1904-1978


(2) Hij is getrouwd met Hendrika Cornelia den Oudsten.

Zij zijn getrouwd op 11 augustus 1927 te Utrecht, hij was toen 63 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem Frederik Veltkamp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem Frederik Veltkamp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 augustus 1927 lag tussen 12,4 °C en 20,5 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
    • 18 mei » In het dorp Bath in Michigan blaast een man zijn boerderij, de plaatselijke lagere school en zijn auto op. 45 mensen, voornamelijk schoolkinderen, komen om het leven.
    • 20 mei » Saoedi-Arabië wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
    • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
    • 2 december » De Ford Motor Company presenteert de Ford Model A.
  • De temperatuur op 8 oktober 1948 lag tussen 2,5 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 9,2 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 4 september 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1948: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,7 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De douaneovereenkomst van de Benelux treedt in werking.
    • 10 maart » Jan Masaryk, de partijloze minister van Buitenlandse Zaken van Tsjecho-Slowakije wordt dood aangetroffen op de binnenplaats van het ministerie van buitenlandse zaken te Praag, hij is waarschijnlijk uit het raam van zijn kantoor in het ministerie geduwd.
    • 14 maart » James Nachtwey, Amerikaans fotojournalist
    • 20 juni » De geallieerden voeren in West-Duitsland de D-mark in.
    • 1 september » Oprichting van de Federatie van Unitates en Bonden.
    • 9 december » Het Genocideverdrag wordt ondertekend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Veltkamp

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Veltkamp.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Veltkamp.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Veltkamp (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gijsbertus Cornelis (Bert) Severijn, "Stamboom Severijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-severijn/I2715.php : benaderd 31 december 2025), "Willem Frederik Veltkamp (1864-1948)".