Stamboom Severijn » Frederik Willem Pannekoek (1907-)

Persoonlijke gegevens Frederik Willem Pannekoek 

Bron 1

Gezin van Frederik Willem Pannekoek

Hij is getrouwd met Anna Maria Ritz.

Zij zijn getrouwd op 31 oktober 1929 te Amsterdam, hij was toen 22 jaar oud.

Het echtpaar is op 16 oktober 1936 gescheiden.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frederik Willem Pannekoek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Frederik Willem Pannekoek

Geesje Jansen
1849-????
Helena Vlot
1832-1905

Frederik Willem Pannekoek
1907-

1929

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Aanvullingen Pannekoek, Alpeldoorns geslacht, Aanvullingen Pannekoek, Alpeldoorns geslacht

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 oktober 1929 lag tussen 4,0 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 7,6 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 11 februari » Mussolini en Paus Pius XI sluiten het Verdrag van Lateranen waarbij het Vaticaan als autonome staat wordt erkend.
      • 1 april » Introductie van de jojo in New York.
      • 11 april » De Statendam III van Holland-Amerika Lijn verlaat Rotterdam voor haar eerste reis naar New York.
      • 15 juli » Paus Pius XI creëert één nieuwe kardinaal, de in 1996 zalig verklaarde Italiaanse aartsbisschop van Milaan Alfredo Ildefonso Schuster.
      • 17 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van Uruguay.
      • 26 december » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SC Rheindorf Altach.

    Over de familienaam Pannekoek


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gijsbertus Cornelis (Bert) Severijn, "Stamboom Severijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-severijn/I18125.php : benaderd 12 januari 2026), "Frederik Willem Pannekoek (1907-)".