Stamboom Severijn » Arina Kreeft (1916-)

Persoonlijke gegevens Arina Kreeft 

Bron 1

Gezin van Arina Kreeft

(1) Zij is getrouwd met Francois Christiaan Alphonse Marie van Dun.

Zij zijn getrouwd op 16 juli 1938 te Rotterdam, zij was toen 21 jaar oud.

Het echtpaar is gescheiden 18 oktober 1959 te Rotterdam.


(2) Zij is getrouwd met Anne Terpstra.

Zij zijn getrouwd op 27 juni 1972 te Rotterdam, zij was toen 55 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arina Kreeft?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Arina Kreeft


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 december 1916 lag tussen 1,3 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 3,7 °C. Er was 5,0 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 21 februari » Frankrijk - begin van de Slag om Verdun.
      • 9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
      • 15 maart » De Universiteit van Gent wordt vernederlandst; dit wordt echter na het einde van de Eerste Wereldoorlog weer teruggedraaid.
      • 28 augustus » Italië verklaart de oorlog aan Duitsland.
      • 8 september » Begin van de Slag bij Tabora.
      • 2 december » De Franse generaal Joseph Joffre wordt vervangen door Robert Nivelle als stafchef van het Franse leger.
    • De temperatuur op 27 juni 1972 lag tussen 14,6 °C en 23,3 °C en was gemiddeld 18,4 °C. Er was 3,9 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (17%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • In het jaar 1972: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,3 miljoen inwoners.
      • 16 februari » Verdediger Theo de Jong maakt zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal in de vriendschappelijke wedstrijd in Athene tegen Griekenland (0-5).
      • 23 februari » De Franse schaatsster Elisabeth Vadot vestigt het werelduurrecord op de schaats in Grenoble: in één uur tijd schaatst ze 29363,4 m.
      • 1 september » In Reykjavik eindigt de match van de eeuw tussen Boris Spasski en Bobby Fischer, van wie de laatste zich de nieuwe wereldkampioen schaken mag noemen.
      • 5 november » De Amerikaanse schaker Bobby Fischer verslaat de Rus Boris Spasski in Reykjavik (IJsland) en wordt wereldkampioen.
      • 17 november » Oud-president Juan Perón keert na een ballingschap van 17 jaar terug in Argentinië.
      • 30 december » De Verenigde Staten stoppen de bombardementen op Noord-Vietnam.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kreeft

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kreeft.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kreeft.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kreeft (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gijsbertus Cornelis (Bert) Severijn, "Stamboom Severijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-severijn/I17522.php : benaderd 1 januari 2026), "Arina Kreeft (1916-)".