Stamboom Severijn » Donna Lynn Euwema (1958-)

Persoonlijke gegevens Donna Lynn Euwema 

Bron 1

Gezin van Donna Lynn Euwema

Zij is getrouwd met Edward Jay van der PLoeg.

Zij zijn getrouwd.

  • Het echtpaar heeft gemeenschappelijke voorouders.
  • Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Donna Lynn Euwema?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Donna Lynn Euwema

Andrew Post
1906-1977
Jennie Stob
1906-1998

Donna Lynn Euwema
1958-



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Stob Family Website

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 augustus 1958 lag tussen 12,2 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 16,5 °C. Er was 5,1 mm neerslag gedurende 2,7 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (20%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
      • 22 januari » Resolutie 127 Veiligheidsraad Verenigde Naties betreffende het Arabisch-Israëlisch conflict wordt aangenomen.
      • 3 februari » Oprichting van de Benelux. Het verdrag tussen België, Nederland en Luxemburg werd getekend in Den Haag.
      • 18 februari » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Melbourne het wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.01,5.
      • 17 maart » In de Verenigde Staten wordt de satelliet Vanguard 1 gelanceerd.
      • 18 maart » Het Atomium in Brussel wordt voltooid. De enorme uitvergroting van een ijzerkristal moest dienen als de blikvanger op de wereldtentoonstelling (Expo 58) van dat jaar.
      • 4 juli » Benoeming van Karol Wojtyła tot hulpbisschop van Krakau in Polen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Euwema

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Euwema.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Euwema.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Euwema (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gijsbertus Cornelis (Bert) Severijn, "Stamboom Severijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-severijn/I14291.php : benaderd 1 januari 2026), "Donna Lynn Euwema (1958-)".