Stamboom Severijn » Lavonne D. Meyer (1942-)

Persoonlijke gegevens Lavonne D. Meyer 

Bron 1
  • Zij is geboren in het jaar 1942.
  • Zij is overleden.
  • Zij is begraven.

Gezin van Lavonne D. Meyer

Zij is getrouwd met Donald Leroy Tazelaar.

Zij zijn getrouwd op 18 maart 1960 te Clara City, MN, zij was toen 18 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lavonne D. Meyer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lavonne D. Meyer


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Stob Family Website

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 maart 1960 lag tussen 1,7 °C en 3,4 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 23 februari » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Sydney haar eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.00,2.
    • 27 april » De Nederlandse regering besluit tot het zenden van troepen naar Nederlands-Nieuw-Guinea.
    • 16 mei » Demonstratie van de eerste laser door Theodore Maiman.
    • 28 juni » Benoeming van de Nederlander Johannes Willebrands tot secretaris van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen van de Romeinse Curie.
    • 9 november » John F. Kennedy wordt tot president van de Verenigde Staten gekozen.
    • 24 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Bisschoppelijke Hiërarchie in Vietnam met drie aartsbisdommen en zeventien bisdommen.

Over de familienaam Meyer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Meyer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Meyer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Meyer (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gijsbertus Cornelis (Bert) Severijn, "Stamboom Severijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-severijn/I14049.php : benaderd 30 december 2025), "Lavonne D. Meyer (1942-)".