De temperatuur op 7 oktober 1923 lag tussen 6,1 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 10,6 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 5,1 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
13 mei » Zaligverklaring van Robertus Bellarminus (1542-1621), Italiaans theoloog en kardinaal.
4 juni » Moord op de Spaanse kardinaal Juan Soldevilla y Romero, aartsbisschop van Zaragoza.
12 juni » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland.
7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
9 november » Bierkellerputsch / Hitlerputsch in München, eerste en mislukte poging van Adolf Hitler en zijn nazi's om de macht in Duitsland te grijpen (in de nacht van 8 op 9 november).
Trouwdag 1 juni 1945
De temperatuur op 1 juni 1945 lag tussen 7,9 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 4,6 uur zonneschijn (28%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
26 april » Alle Limburgse mijnen worden onder staatsbeheer geplaatst.
20 mei » Canadese troepen arriveren op Texel; einde Opstand van de Georgiërs.
1 juni » Eerste nummer van de Geldersch-Overijsselsche Courant, een krant voor de Noordelijke Achterhoek, Zuid-Twente met een aparte editie Haaksbergen, Diepenheim en Markelo.
30 juli » Het Amerikaanse schip USS Indianapolis wordt als laatste schip in de Tweede Wereldoorlog getorpedeerd en zinkt.
15 augustus » Ontstaan van de Republiek Korea na de capitulatie van Japan in de Tweede Wereldoorlog.
24 december » Start van de uitzendingen van de Regionale Omroep Zuid (ROZ).
Dag van overlijden 12 juni 1994
De temperatuur op 12 juni 1994 lag tussen 7,6 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (50%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
8 maart » Het vierde album van de Amerikaanse grungeband Soundgarden verschijnt, getiteld Superunknown.
3 juli » Cambodjaanse autoriteiten weten een poging tot staatsgreep te verijdelen. Een van de coupleiders is een zoon van koning Norodom Sihanouk, ex-vice-premier prins Norodom Chakrapong.
4 juli » In Rwanda valt de hoofdstad Kigali in handen van de RPF-strijders
7 juli » Aden wordt bezet door troepen van Noord-Jemen.
8 augustus » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Universidad de Concepción.
22 augustus » Ongeveer 20.000 demonstranten in Mexico-Stad protesteren tegen de verkiezingszege van PRI-kandidaat Ernesto Zedillo.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Gijsbertus Cornelis (Bert) Severijn, "Stamboom Severijn", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-severijn/I11760.php : benaderd 1 januari 2026), "Cornelius Charles Miedema (1923-1994)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.