Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf » Marijtje Mazina Mantel (1895-????)

Persoonlijke gegevens Marijtje Mazina Mantel 

  • Zij is geboren op 8 mei 1895 in Utrecht, Utrecht, Nederland.Bron 1
    Geboorte op 8 mei 1895 te Utrecht, provincie Utrecht
    =
    Vader
    Jan Mantel
    Moeder
    Geertruida Alberdina van Sandwijk
    =
    Kind (vrouwelijk)
    Marijtje Mazina Mantel, geboren op 8 mei 1895 te Utrecht
    =
    Bronvermelding
    Het Utrechts Archief te Utrecht, BS Geboorte; Burgerlijke Stand van de gemeenten in de provincie Utrecht 1811-1902, Utrecht, archief 481, inventaris­num­mer 141-02, 10-05-1895, Utrecht 1895, aktenummer 1177
  • Registratie van geboorte op 8 mei 1895.Bron 1
  • Een kind van Jan Mantel en Geertruida Alberdina van Sandwijk
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 augustus 2021.

Gezin van Marijtje Mazina Mantel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marijtje Mazina Mantel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marijtje Mazina Mantel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Marijtje Mazina Mantel


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Het Utrechts Archief te Utrecht, BS Geboorte; Burgerlijke Stand van de gemeenten in de provincie Utrecht 1811-1902, Utrecht, archief 481, inventaris­num­mer 141-02, 10-05-1895, Utrecht 1895, aktenummer 1177

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 mei 1895 lag rond de 15,8 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 55%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 4 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Hønefoss BK.
      • 20 februari » De Engelse schaatser Albert E. Tebbit vestigt het werelduurrecord op de schaats in Leytestone: in één uur tijd schaatst hij 26448 m.
      • 19 juni » In Valparaíso wordt de Chileense voetbalbond ("Federación de Fútbol de Chile") opgericht.
      • 10 augustus » Groot-Brittannië, Eerste Proms-concert.
      • 27 november » Tijdens zijn bezoek aan de Zweeds-Noorse club in Parijs ondertekent Alfred Nobel zijn testament, zodoende wordt zijn gehele vermogen aangewend om na zijn dood de Nobelprijs in te (kunnen) stellen.
      • 23 december » In Amsterdam wordt de Bouwonderneming Jordaan NV opgericht, een experiment om te zien of het mogelijk is om de erbarmelijke leefomstandigheden van de arbeidersklasse in de volkswijk de Jordaan te verbeteren zonder overheidssteun.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Mantel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mantel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mantel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mantel (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.R. Servaes, "Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-servaes/I9427.php : benaderd 1 januari 2026), "Marijtje Mazina Mantel (1895-????)".