Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf » Maria Belletier

Persoonlijke gegevens Maria Belletier 

  • Zij is geboren in Nieuwer-Amstel, Noord-Holland, Nederland.
  • Een kind van Jan Belletier en Mietien Abrams
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 1 augustus 2021.

Gezin van Maria Belletier

Zij is getrouwd met Dirk Mantel.

Zij zijn getrouwd op 3 augustus 1870 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland.Bron 1

Huwelijk op 3 augustus 1870 te Amsterdam
=
Vader van de bruidegom
Jacob Jansz Mantel, Timmerman van beroep
Moeder van de bruidegom
Marijtje Molen
=
Bruidegom
Dirk Jbz. Mantel, geboren te Enkhuizen, 30 jaar oud, Schilder van beroep
Bruid
Maria Belletier, geboren te Nieuwer-Amstel, 41 jaar oud, dienstbaar van beroep
=
Vader van de bruid
Jan Belletier
Moeder van de bruid
Mietien Abrams
=
Bronvermelding
Noord-Hollands Archief, BS Huwelijk; Amsterdam, 3 augustus 1870, aktenummer Reg.7 fol. 100

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Belletier?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Belletier

Maria Belletier

1870

Dirk Mantel
1840-1910


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Noord-Hollands Archief, BS Huwelijk; Amsterdam, 3 augustus 1870, aktenummer Reg.7 fol. 100

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 augustus 1870 lag rond de 24,1 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1870: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 19 juli » Begin van de Frans-Pruisische Oorlog
    • 2 augustus » Feestelijke opening van 's werelds eerste metro, onder de Theems, nabij de Tower Bridge in Londen.
    • 16 augustus » De veldslag bij Mars-la-Tour vormde een onderdeel van de Frans-Duitse Oorlog (1870-1871). Twee Pruisische korpsen drongen het volledige Franse Rijnleger terug naar de forten van Metz.
    • 4 september » Keizer Napoleon III van Frankrijk wordt afgezet. De Derde Republiek wordt uitgeroepen.
    • 20 september » De Inname van Rome beëindigt de Kerkelijke Staat.
    • 27 september » Verheffing van het Apostolisch vicariaat Luxemburg tot Bisdom Luxemburg.

Over de familienaam Belletier


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.R. Servaes, "Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-servaes/I9412.php : benaderd 1 januari 2026), "Maria Belletier".