Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf » Paul Nicolas Marie Hubert Van Hasselt (1874-1914)

Persoonlijke gegevens Paul Nicolas Marie Hubert Van Hasselt 

  • Hij is geboren op 16 augustus 1874 in Maastricht, Limburg, Nederland.Bron 1
    Geboorte op 16 augustus 1874 te Maastricht
    =
    Vader
    Hubert Michel Jules van Hasselt
    Moeder
    Marie Adèle hubertine Timmermans
    =
    Kind (mannelijk)
    Paul Nicolas Marie Hubert van Hasselt, geboren op 16 augustus 1874 te Maastricht
  • Hij is overleden op 10 mei 1914 in Maastricht, Limburg, Nederland, hij was toen 39 jaar oud.Bron 2
    Overlijden op 10 mei 1914 te Maastricht
    =
    Vader
    Hubert Michel Jules van Hasselt
    Moeder
    Marie Adèle Hubertine Timmermans
    =
    Overledene (mannelijk)
    Paul Nicolas Marie Hubert van Hasselt, geboren te Maastricht, 39 jaar oud
    =
    Partner
    Barbara Jeanette Maria Ignacia Nyst

    Extra informatie
    Relatieechtgenoot
  • Een kind van Hubert Michel Jules Van Hasselt en Maria Adèle Hubertine Timmermans
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 maart 2021.

Gezin van Paul Nicolas Marie Hubert Van Hasselt

Hij is getrouwd met Barbara Jeanette Maria Ignacia Nyst.

Zij zijn getrouwd op 14 november 1910 te Meerssen, Limburg, Nederland, hij was toen 36 jaar oud.Bron 3

Huwelijk op 14 november 1910 te Meerssen
=
Vader van de bruidegom
Hubert Michel Jules van Hasselt
Moeder van de bruidegom
Marie Adèle Hubertine Timmermans, zonder beroep
=
Bruidegom
Paul Nicolas Marie Hubert van Hasselt, geboren op 16 augustus 1874 te Maastricht, 36 jaar oud, assuradeur van beroep
Bruid
Barbara Jeanette Maria Ignacia Nijst, geboren op 11 juni 1884 te Maastricht, 26 jaar oud, zonder beroep
=
Vader van de bruid
Johannes Simon Nijst, zonder beroep
Moeder van de bruid
Gertrudis Thomassen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Paul Nicolas Marie Hubert Van Hasselt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Paul Nicolas Marie Hubert Van Hasselt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Paul Nicolas Marie Hubert Van Hasselt


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Regionaal Historisch Centrum Limburg, BS Geboorte, Burgerlijke Stand in Limburg, Maastricht, archief 12.059, inventaris­num­mer 51, 17 augustus 1874, aktenummer 625
    2. Regionaal Historisch Centrum Limburg, BS Overlijden; Burgerlijke Stand in Limburg, Maastricht, archief 12.059, inventaris­num­mer 294, 12 mei 1914, aktenummer 265
    3. Regionaal Historisch Centrum Limburg, BS Huwelijk; Burgerlijke Stand in Limburg, Meerssen, archief 12.062, inventaris­num­mer 35, 14 november 1910, aktenummer 51

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 augustus 1874 lag rond de 21,1 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1874: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Afschaffing van de 'differentiële rechten' in Nederlands-Indië; de in- en uitvoerrechten worden gelijk voor Nederlanders en buitenlanders. Minister van Koloniën Fransen van de Putte verwezenlijkt hiermee een belangrijk liberaal programmapunt.
      • 1 januari » De stad New York annexeert de Bronx.
      • 14 maart » Anton Philips, Nederlands industrieel († 1951)
      • 15 april » In Parijs start een groep jonge, voornamelijk impressionistische kunstenaars een geruchtmakende expositie.
      • 5 juni » K.S.R.V. Njord opgericht, eerste Nederlandse studentenroeivereniging.
    • De temperatuur op 14 november 1910 lag tussen 5,7 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 21 februari » De Egyptische premier Pasha Ghali overlijdt 1 dag na een aanslag op zijn leven door een schutter.
      • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
      • 3 maart » In New York wordt de Rockefeller Foundation tot bevordering van de wetenschap opgericht.
      • 11 april » Voetbalclubs Eendracht en NVV Nijmegen fuseren en vormen de Nijmegen Eendracht Combinatie, beter bekend als N.E.C.
      • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
      • 5 oktober » Portugal wordt een republiek na een coup tegen koning Emanuel II.
    • De temperatuur op 10 mei 1914 lag tussen 5,1 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 2,7 uur zonneschijn (18%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 14 januari » Introductie van de lopende band door Henry Ford.
      • 14 maart » Abdias do Nascimento, Braziliaans politicus († 2011)
      • 28 maart » Benoeming van Laurentius Schrijnen tot bisschop van Roermond in Nederland.
      • 28 maart » Eerste radio-uitzending in België.
      • 2 mei » In Antwerpen richten de politici Van Cauwelaert, Van de Perre en Hendrix de krant De Standaard op.
      • 25 augustus » Laatste dag van de Slag der Grenzen tussen Frankrijk en Duitsland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Hasselt


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.R. Servaes, "Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-servaes/I8367.php : benaderd 8 januari 2026), "Paul Nicolas Marie Hubert Van Hasselt (1874-1914)".