Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf » Maria Helena Meijers, geb. Leblang (1880-????)

Persoonlijke gegevens Maria Helena Meijers, geb. Leblang 

  • Zij is geboren op 13 september 1880 in Maastricht, Nederland.
    Erkend bij Huw.
  • Feit: (vermelding) Bevolkingsregister.Bron 1
    Geregistreerde: Hubertus Wilhelmus Joannes Meijers
    Geboorteplaats: Maastricht
    Geboortedatum: zaterdag 17 december 1887

    Geregistreerde: Joannes Meijers
    Geboorteplaats: Maastricht
    Geboortedatum: woensdag 26 oktober 1853

    Geregistreerde: Maria Josephina Leblang
    Geboorteplaats: Maastricht
    Geboortedatum: woensdag 8 februari 1854

    Geregistreerde: Maria Helena Meijers
    Geboorteplaats: Maastricht
    Geboortedatum: maandag 13 september 1880

    Gebeurtenis: Registratie
    Datum: 1890
    Gebeurtenisplaats: Maastricht
  • Een kind van Joannes Meijers
  • Een kind van Maria Josephine Leblang
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 april 2016.

Gezin van Maria Helena Meijers, geb. Leblang

Zij is getrouwd met Mathias Frederix.

Zij zijn getrouwd op 23 mei 1906 te Maastricht, Nederland, zij was toen 25 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Helena Meijers, geb. Leblang?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Helena Meijers, geb. Leblang

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Helena Meijers, geb. Leblang

Maria Helena Meijers, geb. Leblang
1880-????

1906

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Maria Helena Meijers, geb. Leblang



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/document/a2apersonid/626847543/srcid/49462189/oid/36
    2. 205/97

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 13 september 1880 lag rond de 18,0 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
      • 27 januari » Thomas Edison ontvangt octrooi (#223898) op de gloeilamp.
      • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
      • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
      • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
      • 11 november » Ned Kelly, een Australische outlaw, wordt opgehangen in Melbourne.
    • De temperatuur op 23 mei 1906 lag tussen 8,4 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 7,5 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 7 april » Uitbarsting van de Vesuvius.
      • 18 april » San Francisco wordt getroffen door een zware aardbeving.
      • 22 september » Oprichting Wassenaarse hockeyclub HGC.
      • 22 november » In Bilthoven wordt de Stichtse Cricket en Hockey Club (SCHC) opgericht.
      • 22 november » Naast de bestaande, radiografische noodkreten als het Engelse "CQD" wordt een nieuwe, internationale noodkreet ingevoerd: "S.O.S.".
      • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Meijers, geb. Leblang


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.R. Servaes, "Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-servaes/I445.php : benaderd 29 december 2025), "Maria Helena Meijers, geb. Leblang (1880-????)".