Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf » Christine Petronella "Christel" Servaes (1902-1987)

Persoonlijke gegevens Christine Petronella "Christel" Servaes 


Gezin van Christine Petronella "Christel" Servaes

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christine Petronella "Christel" Servaes?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christine Petronella "Christel" Servaes

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christine Petronella Servaes

Christine Petronella Servaes
1902-1987


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Christine Petronella "Christel" Servaes



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. H.M. Schleicher; 80.000 Totenzettel aus Rheinische Sammlungen; Band IV

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 januari 1902 lag tussen 5,4 °C en 8,6 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Het Londense publiek staat versteld bij de demonstratie van de eerste stofzuiger door Hubert Booth.
      • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
      • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
      • 23 juli » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub SBV Excelsior.
      • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
      • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
    • De temperatuur op 29 mei 1987 lag tussen 5,9 °C en 15,0 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 15,5 mm neerslag gedurende 5,5 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (14%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
      • 29 maart » Zaligverklaring van Marcelo Spínola y Maestre (1835-1906), Spaans kardinaal-aartsbisschop van Sevilla, door Paus Johannes Paulus II
      • 30 maart » Vincent Van Goghs schilderij Zonnebloemen wordt verkocht voor 39,85 miljoen dollar.
      • 5 mei » President Kenneth Kaunda van Zambia beschuldigt het Internationaal Monetair Fonds (IMF) ervan een lastercampagne te zijn begonnen tegen zijn land.
      • 28 juni » In het Wagener-stadion in Amstelveen wint de Nederlandse vrouwenhockeyploeg de eerste editie van de strijd om de Champions Trophy.
      • 23 augustus » FC Utrecht lijdt de tot dan toe grootste nederlaag uit het bestaan: de ploeg van trainer Han Berger verliest in Eindhoven met 9-0 van PSV, onder meer door drie goals van Wim Kieft.
      • 8 december » Ondertekening van het INF-verdrag te Washington, door de Amerikaanse president Ronald Reagan en de Sovjetleider Michail Gorbatsjov.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1899 » Al Capone, Amerika's bekendste Chicago-gangster († 1947)
    • 1899 » Nevil Shute, Brits schrijver († 1960)
    • 1899 » Roel Houwink, Nederlands literator en psycholoog († 1987)
    • 1903 » John Badcock, Brits roeier († 1976)
    • 1905 » Guillermo Stábile, Argentijns voetballer en voetbaltrainer († 1966)
    • 1905 » Gustaaf Sorel, Belgisch kunstschilder en tekenaar († 1981)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Servaes

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Servaes.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Servaes.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Servaes (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.R. Servaes, "Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-servaes/I2283.php : benaderd 15 februari 2026), "Christine Petronella "Christel" Servaes (1902-1987)".