Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf » Antoinette van der Spek (1882-1963)

Persoonlijke gegevens Antoinette van der Spek 

  • Zij is geboren op 19 mei 1882 in Den Haag, Zuid-Holland, Nederland.Bron 1
    Geboorte op 19 mei 1882 te 's-Gravenhage
    =
    Vader
    Gerardus Hendricus van der Spek, kurkensnijder van beroep
    Moeder
    Josina Antonia Weber, zonder beroep
    =
    Kind
    Antoinette van der Spek, geboren op 19 mei 1882 te 's-Gravenhage
    =
    Bronvermelding
    Haags Gemeentearchief, BS Geboorte; Ambtenaar van de burgerlijke stand van de gemeente 's-Gravenhage, 's-Gravenhage, archief 0335-01, inventaris­num­mer 345, 19-05-1882, Geboorteakten Den Haag, aktenummer 1909
    =
    Permalink https://hdl.handle.net/21.12124/B7840CBB7ED043EEB5C2B51E52A75760
  • Registratie van geboorte op 19 mei 1882.Bron 1
  • Zij is overleden op 20 maart 1963 in Den Haag, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 80 jaar oud.Bron 2
    Overlijden op 20 maart 1963 te 's-Gravenhage
    =
    Vader
    Gerardus Hendricus van der Spek
    Moeder
    Josina Antonia Weber
    =
    Overledene
    Antoinette van der Spek, geboren te 's-Gravenhage, 80 jaar oud, zonder beroep
    =
    Partner
    Antonius Petrus Baay
    Abraham Dat
    =
    Bronvermelding
    Haags Gemeentearchief te Den Haag, BS Overlijden; Ambtenaar van de burgerlijke stand van de gemeente 's-Gravenhage, 's-Gravenhage, archief 0335-01, inventaris­num­mer 1831, 22-03-1963, Nadere toegang op het overlijdensregister van de gemeente 's-Gravenhage, aktenummer B817
    =
    Permalink https://hdl.handle.net/21.12124/59EB7FA7462042E3A9330C9A09CE2BA2
  • Registratie van overlijden op 22 maart 1963.Bron 2
  • Een kind van Gerardus Hendricus van der Spek en Josina Antonia Weber
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 oktober 2024.

Gezin van Antoinette van der Spek

(1) Zij is getrouwd met Abraham Dat.

Zij zijn getrouwd op 14 november 1900 te Den Haag, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 18 jaar oud.Bron 3

Huwelijk op 14 november 1900 te 's-Gravenhage
=
Vader van de bruidegom
Antonie Dat, meubelmaker van beroep
Moeder van de bruidegom
Helena Magtilda Anders, zonder beroep
=
Bruidegom
Abraham Dat, 20 jaar oud, loodgieter van beroep
Bruid
Antoinette van der Spek, 18 jaar oud, zonder beroep
=
Vader van de bruid
Gerardus Hendricus van der Spek, kurkensnijder van beroep
Moeder van de bruid
Josina Antonia Weber, zonder beroep
=
Opmerking
Dit huwelijk is ontbonden verklaard op 23 juni 1910 en ingeschreven in de registers op 13 september 1910.
=
Bronvermelding
Haags Gemeentearchief te Den Haag, BS Huwelijk; Ambtenaar van de burgerlijke stand van de gemeente 's-Gravenhage, 's-Gravenhage, archief 0335-01, inventaris­num­mer 762, 14-11-1900, Huwelijksakten Den Haag, aktenummer 1421
=
Permalink https://hdl.handle.net/21.12124/7ED0729061A9425ABD97216AB9945A97

Het echtpaar is gescheiden 13 september 1910 te Den Haag, Zuid-Holland, Nederland.Bron 3


(2) Zij is getrouwd met Antonius Petrus Baaij.

Zij zijn getrouwd op 6 mei 1925 te Den Haag, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 42 jaar oud.

Huwelijk op 6 mei 1925 te 's-Gravenhage
=
Vader van de bruidegom
Petrus Johannes Baaij, zonder beroep
Moeder van de bruidegom
Maria Stultjens
=
Bruidegom
Antonius Petrus Baaij, 45 jaar oud, wagenmaker van beroep
Bruid
Antoinette van der Spek, 42 jaar oud, werkster van beroep
=
Vader van de bruid
Gerardus Hendricus van der Spek, zonder beroep
Moeder van de bruid
Josina Antonia Weber, zonder beroep
=
Vorige partner bruid
Abraham Dat
=
Vorige partner bruidegom
Pieternella Maria Johanna Plugge
=
Bronvermelding
Haags Gemeentearchief te Den Haag, BS Huwelijk; Ambtenaar van de burgerlijke stand van de gemeente 's-Gravenhage, 's-Gravenhage, archief 0335-01, inventaris­num­mer 974, 06-05-1925, Huwelijksakten Den Haag, aktenummer B452
=
Permalink https://hdl.handle.net/21.12124/93A94BA5B1984A559CD147877699FD00

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antoinette van der Spek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antoinette van der Spek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antoinette van der Spek


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Haags Gemeentearchief, BS Geboorte; Ambtenaar van de burgerlijke stand van de gemeente 's-Gravenhage, 's-Gravenhage, archief 0335-01, inventaris­num­mer 345, 19-05-1882, Geboorteakten Den Haag, aktenummer 1909
    2. Haags Gemeentearchief te Den Haag, BS Overlijden; Ambtenaar van de burgerlijke stand van de gemeente 's-Gravenhage, 's-Gravenhage, archief 0335-01, inventaris­num­mer 1831, 22-03-1963, Nadere toegang op het overlijdensregister van de gemeente 's-Gravenhage, aktenummer B817
    3. Haags Gemeentearchief te Den Haag, BS Huwelijk; Ambtenaar van de burgerlijke stand van de gemeente 's-Gravenhage, 's-Gravenhage, archief 0335-01, inventaris­num­mer 762, 14-11-1900, Huwelijksakten Den Haag, aktenummer 1421

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 mei 1882 lag rond de 14,7 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 50%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1882: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 24 maart » Robert Koch maakt zijn ontdekking wereldkundig: de bacterie die tuberculose veroorzaakt.
      • 9 mei » Introductie van de verbeterde stethoscoop van William Ford.
      • 5 juni » Musée Grévin Parijs opent haar deuren.
      • 4 september » Thomas Edison schakelt 's werelds eerste elektriciteitsvoorziening in, waarmee hij 59 klanten rond zijn Pearl Street Station in Lower Manhattan van 110 Volt gelijkstroom voorziet.
      • 17 september » Oprichting van de Nederlandsche Schaatsenrijders Bond.
    • De temperatuur op 6 mei 1925 lag tussen 4,9 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Er was 3,5 mm neerslag. Er was 8,0 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Calvin Coolidge wordt herbeëdigd als 30e president van de Verenigde Staten, de eerste ceremonie die op de radio te horen is
      • 1 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Barcelona Sporting Club.
      • 21 mei » Heiligverklaring en uitroeping tot kerkleraar van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
      • 26 juli » De Belg André Massaux vestigt een nieuw wereldrecord zweefvliegen (duurvlucht) door 10 uur en 41 minuten in de lucht te blijven.
      • 3 december » Dr. P.H. Ritter jr. houdt zijn eerste boekbespreking voor de Hilversumsche Draadlooze Omroep.
      • 25 december » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de tweede keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-2 gelijk te spelen tegen naaste belager Brazilië.
    • De temperatuur op 20 maart 1963 was gemiddeld 4,1 °C. Er was 1,9 uur zonneschijn (16%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Na met behulp van het leger een staatsgreep te hebben gepleegd, wordt ex-premier Nicolas Grunitzky geïnstalleerd als president van de republiek Togo.
      • 21 juni » Kardinaal Giovanni Battista Montini wordt gekozen tot Paus Paulus VI.
      • 26 juni » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Universidad Católica.
      • 9 oktober » Door een rotsverschuiving op de Italiaanse berg Monte Toc stort een grote hoeveelheid gesteente in een stuwmeer, waardoor een grote vloedgolf het Noord-Italiaanse dorp Longarone volledig verwoest. Ongeveer tweeduizend mensen komen om.
      • 19 december » Première van de Nederlandse documentairefilm Alleman van Bert Haanstra, met medewerking van Simon Carmiggelt.
      • 26 december » Eerste Amerikaanse single van The Beatles, I Want to Hold Your Hand/I saw her standing there, wordt uitgebracht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Spek


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.R. Servaes, "Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-servaes/I12215.php : benaderd 4 januari 2026), "Antoinette van der Spek (1882-1963)".