Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf » Joannes Delzainne (± 1870-1901)

Persoonlijke gegevens Joannes Delzainne 


Gezin van Joannes Delzainne

Hij is getrouwd met Aldegonda Mayer.

Zij zijn getrouwd op 21 oktober 1891 te Maastricht, Limburg, Nederland.

Huwelijk op 21 oktober 1891 te Maastricht
=
Vader van de bruidegom
Mathijs Delzainne, ovenwerker van beroep
Moeder van de bruidegom
Margaretha Hubertina Elie, zonder beroep
=
Bruidegom
Joannes Delzainne, geboren te Maastricht, 21 jaar oud, porseleinwerker van beroep
Bruid
Aldegonda Mayer, geboren te Maastricht, 17 jaar oud, ovenwerkster van beroep
=

Vader van de bruid

Franciscus Mayer, papierwerker van beroep
Moeder van de bruid

Catharina Wilhelmina Vesters, zonder beroep

Bronvermelding
Regionaal Historisch Centrum Limburg

Regionaal Historisch Centrum Limburg, BS Huwelijk
Burgerlijke Stand in Limburg, Maastricht, archief 12.059, inventaris­num­mer 198, 21 oktober 1891, aktenummer 197

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Delzainne?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joannes Delzainne

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Delzainne

Joannes Delzainne
± 1870-1901

1891

Aldegonda Mayer
± 1874-1917


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Joannes Delzainne



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Historisch Centrum Limburg, BS Overlijden; Burgerlijke Stand in Limburg, Maastricht, archief 12.059, inventaris­num­mer 288, 21 januari 1901, aktenummer 48

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 oktober 1891 lag rond de 15,2 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 31 januari » In Porto vindt de Revolte van 31 januari 1891 plaats, een mislukte poging om de monarchie in Portugal ten val te brengen en een republiek op te richten.
      • 15 mei » Encycliek Rerum Novarum van paus Leo XIII over de sociale leer van de Rooms-Katholieke Kerk.
      • 21 augustus » In Nederland treedt het kabinet-Van Tienhoven aan, als opvolger van kabinet-Mackay.
      • 9 oktober » De première van het requiem van de Tsjechische componist Antonín Dvořák vindt plaats in Birmingham, Verenigd Koninkrijk .
      • 5 november » Marie Curie wordt aangesteld als docente fysica aan de Sorbonne – de eerste vrouw die ooit die positie bekleedde.
      • 13 november » De Belgische voetbalvereniging Club Brugge wordt opgericht.
    • De temperatuur op 21 januari 1901 lag tussen 6,4 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 0,6 uur zonneschijn (7%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Scheepsramp SS Holland tijdens een zware storm op het hoofd van de Nieuwe Waterweg, 16 opvarenden verdrinken.
      • 7 februari » Koningin Wilhelmina trouwt met Prins Hendrik. De Gouden Koets wordt daarbij voor het eerst gebruikt.
      • 24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
      • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
      • 2 december » Gillette verkrijgt het octrooi op het verwisselbare scheermesje.
      • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Delzainne


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.R. Servaes, "Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-servaes/I11213.php : benaderd 30 december 2025), "Joannes Delzainne (± 1870-1901)".