Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf » Charlotte Gertrude Six (1864-1912)

Persoonlijke gegevens Charlotte Gertrude Six 


Gezin van Charlotte Gertrude Six

Zij is getrouwd met Hendrik Samuel van Wickevoort Crommelin.

Zij zijn getrouwd op 9 september 1897 te Den Haag, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 32 jaar oud.Bron 1

Huwelijk op 9 september 1897 te 's-Gravenhage
=
Vader van de bruidegom
Maurits Willem van Wickevoort Crommelin, zonder beroep
Moeder van de bruidegom
Maria Henriette Wilhelmina de Jonge van Zwijnsbergen, zonder beroep
=
Bruidegom
Hendrik Samuel van Wickevoort Crommelin, 34 jaar oud, consul der Nederlanden van beroep
Bruid
Charlotte Gertrude Six, 32 jaar oud, zonder beroep
=
Vader van de bruid
Egbert Willem Justinus Six tot Oterleek, voorzitter der Algemene Rekenkamer van beroep
Moeder van de bruid
Johanna Maria Hendriette Wijckerheld Bisdom
=
Bronvermelding
Haags Gemeentearchief te Den Haag, BS Huwelijk; Ambtenaar van de burgerlijke stand van de gemeente 's-Gravenhage, 's-Gravenhage, archief 335-01, inventaris­num­mer 749, 09-09-1897, Huwelijksakten Den Haag, aktenummer 1073

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Charlotte Gertrude Six?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Haags Gemeentearchief te Den Haag, BS Huwelijk; Ambtenaar van de burgerlijke stand van de gemeente 's-Gravenhage, 's-Gravenhage, archief 335-01, inventaris­num­mer 749, 09-09-1897, Huwelijksakten Den Haag, aktenummer 1073

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 september 1864 lag rond de 11,4 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 85%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Oprichting van het Rode Kruis van België.
    • 25 juni » In Den Haag wordt de eerste tramlijn in Nederland, een paardentram, geopend.
    • 18 september » Zaligverklaring van Margaretha Maria Alacoque (1647-1690), Frans religieuze en mystica.
    • 31 oktober » Nevada wordt de 36ste staat van de VS.
    • 30 november » Slag bij Franklin, Tennessee.
    • 8 december » Encycliek Quanta Cura van Paus Pius IX, waarin hij gewetensvrijheid, godsdienstvrijheid en scheiding van kerk en staat veroordeelt. Toegevoegd is een lijst van 80 dwalingen, de Syllabus Errorum.
  • De temperatuur op 12 september 1912 lag tussen 8,1 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 6,7 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
    • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
    • 29 mei » De première van het ballet L'après-midi d'un faune van Claude Debussy door het Ballets Russes eindigt in een schandaal.
    • 16 juni » Rusland en Frankrijk sluiten een marineverdrag.
    • 8 oktober » De Eerste Balkanoorlog breekt uit.
    • 28 november » Onafhankelijkheid van Albanië


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Six

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Six.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Six.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Six (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.R. Servaes, "Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-servaes/I10818.php : benaderd 2 januari 2026), "Charlotte Gertrude Six (1864-1912)".