Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf » Anna Catharina Stienen (± 1792-1847)

Persoonlijke gegevens Anna Catharina Stienen 


Gezin van Anna Catharina Stienen

Zij is getrouwd met Henricus Mulders.

Zij zijn getrouwd op 28 maart 1818 te Straelen, Deutschland.Bron 4

Name:Henrich Mulders
Birth Date:1791
Birthplace:Arcen, Im Belgischen
Age:27
Spouse's Name:Anna Catharina Stienen
Spouse's Birth Date:1793
Spouse's Birthplace:Straelen,
Spouse's Age:25
Event Date:28 Mar 1818
Event Place:Straelen, Rheinland, Preussen, Germany
Father's Name:Jacob Mulders
Mother's Name:Aldegonda Baetzen
Spouse's Father's Name:Michael Stienen
Spouse's Mother's Name:Maria Catharina Servaes
Race:
Marital Status:
Previous Wife's Name:
Spouse's Race:
Spouse's Marital Status:
Spouse's Previous Husband's Name:
Indexing Project (Batch) Number:M94769-9
System Origin:Germany-EASy
GS Film number:1050199
Reference ID:

Citing this Record:
"Deutschland Heiraten, 1558-1929," database, FamilySearch (https://familysearch.org/ark:/61903/1:1:ND2H-CZ2 : accessed 12 April 2016), Michael Stienen in entry for Henrich Mulders and Anna Catharina Stienen, 28 Mar 1818; citing Straelen, Rheinland, Preussen, Germany; FHL microfilm 1,050,199.

Kind(eren):

  1. Mechtildis Mulders  1821-????
  2. Alegonda Mulders  1823-????
  3. Jacobus Mulders  1830-1830
  4. Gertrudis Mulders  1833-1834
  5. Gertrudis Mulders  1835-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Catharina Stienen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Catharina Stienen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Catharina Stienen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Anna Catharina Stienen



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. DTB 1792, Sankt Peter und Paul, Straelen, Deutschland
    2. https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/document/a2apersonid/363035384/srcid/21958448/oid/36
    3. https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/document/a2apersonid/612231231/srcid/21958448/oid/36
    4. "Deutschland Heiraten, 1558-1929," database, FamilySearch (https://familysearch.org/ark:/61903/1:1:ND2H-CZ2 : accessed 12 April 2016), Michael Stienen in entry for Henrich Mulders and Anna Catharina Stienen, 28 Mar 1818; citing Straelen, Rheinland, Preussen, Germany; FHL microfilm 1,050,199.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 september 1792 lag rond de 15,0 °C. Er was 48 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1792: Bron: Wikipedia
      • 25 april » De Marseillaise, het Franse volkslied wordt gecomponeerd.
      • 10 augustus » Bestorming van de Tuilerieën, de woning van koning Lodewijk XVI in Parijs wordt bestormd door een woedende menigte. Het zou resulteren in de bloedigste dag van de Franse Revolutie en was de opmaat voor de Septembermoorden.
      • 6 november » Tijdens de Eerste Coalitieoorlog vindt de Slag bij Jemappes plaats.
    • De temperatuur op 28 maart 1818 lag rond de 8,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: half bewolkt hagel. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1818: Bron: Wikipedia
      • 5 februari » In Zweden begint de heerschappij van het Huis Bernadotte.
      • 2 maart » Ontdekking van de grafkamer van de piramide van Chefren door Giovanni Battista Belzoni.
      • 1 april » Verheffing van het Bisdom Bamberg in Beieren tot Aartsbisdom Bamberg.
      • 30 juni » Verheffing van het Bisdom Warschau in Polen tot Aartsbisdom Warschau.
      • 30 september » Willeskop wordt een gemeentewapen verleend.
      • 3 december » Illinois wordt de 21e staat van de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 10 juni 1847 lag rond de 15,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: half bewolkt regen. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1847: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
      • 30 januari » Het Californische dorpje Yerba Buena krijgt de naam San Francisco toebedeeld.
      • 24 juli » De stad Salt Lake City wordt gesticht.
      • 13 augustus » Koning Willem II legt de eerste steen van zijn paleis in Tilburg, het huidige Paleis-Raadhuis.
      • 12 oktober » Oprichting van Telegraphen-Bauanstalt von Siemens & Halske, het latere Duitse concern Siemens AG.
      • 21 november » De SS Phoenix vergaat voor de kust van Sheboygan, Wisconsin V.S. Vele Nederlandse doden.
      • 25 december » Oprichting van het waterschap de Polder van Berlicum.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Stienen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stienen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stienen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stienen (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.R. Servaes, "Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-servaes/I1074.php : benaderd 29 december 2025), "Anna Catharina Stienen (± 1792-1847)".