Hij is getrouwd met Hadewich van Holland.
Zij zijn getrouwd rond 1135 te .
Kind(eren):
Hugo III heer van Voorne, geb. Calloo, heer van Voorne in 1108, ovl. omstreeks 1156,
wordt genoemd in akten van 266 en 138-1108 als Heer van Voorne. (J.C.Ramaer, Bezuiden de Lek en de Maas).
(bron: Graven van Holland)
Hugo van Voorne (1108) Hugo komt voor als getuige in twee oorkonden van bisschop Burchard van Utrecht. In het eerste onder de "principes" dwz edelen en vrijen, in het tweede onder de "laycos liberos", dat zijn de vrije leken. In tegenstelling met degeestelijke heren en met de dienstlieden (servientes) die mede onder de getuigen voorkomen) (Hugo was waarschijnlijk Heer van Voorne en leenman van de bisschop). bijzonderheden: Hugo is bloedverwant van de Graven van Holland en Zeeland en heer vanVoorne.
(bron: De kwartierstaat Greidanus-Jaeger in stamreeksen is in boekvorm uitgegeven door het Kon. Nederl. Genootschap voor geslacht- en wapenkunde)
Hij was een van de heren van het geslacht Van Voorne en was getrouwd met Hadewich (ca. 1110 - na 1157), een buitenechtelijk kind van Floris II van Holland en had twee kinderen:
Floris van Voorne
Dirk I van Voorne
Hugo komt als getuige voor in twee oorkonden van bisschop Burchard van Lechsgemünd van Utrecht. In het eerste onder de "principes" dat wil zeggen edelen en vrijen, in het tweede onder de "laycos liberos", dat zijn de vrije leken. In tegenstelling met de geestelijke heren en met de dienstlieden (servientes) die mede onder de getuigen voorkomen). Hugo was waarschijnlijk Heer van Voorne en leenman van de bisschop.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Hugo Iii van Voorne | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
± 1135 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Hadewich van Holland | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.