Zij is getrouwd met Herbaren II van der Lede.
Zij zijn getrouwd rond 1250 te .
Kind(eren):
Notities bij Aleid Alverade van Heusden
Geboren in 1205, overleden in 1276. Zij was weduwe van Dirk Drossaert (Heer van Brederode).Bron: Adelijke voorouders van Dorian Swarts.
Haar tweede huwelijk is met Dirck van Theylingen (Dirk Drossaart), Ridder, Heer van Brederode, Nobilis, dapifer Hollandie 1215-1226, vermeld 1205-1230, overleden 1236, zoon van Willem van Theylingen.)
Nederlandse Leeuw 1954, 1966 en 1971 geven een Alveradis of Aleidis van Heusden. Schwennicke, Europaische Stammtafeln, Neue Folge, Band XVIII,Tafel geeft Alveradis van Heusden, weduwe van de heer van Brederode! Dit wordt echter niet bevestigd bij het werk van A.W.E. Dek over de Herenvan Brederode! Echter, Ned. Leeuw 2000 zegt, dat deze hele figuurAlveradis / Aleidis van Heusden als echtgenote van Herbaren van de Lede niet bestaan heeft.
(uit B. Truijens)
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Aleid Alverade van Heusden | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
± 1250 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Herbaren II van der Lede | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
De getoonde gegevens hebben geen bronnen.