Stamboom Serrij » Gerard IV van Wassenberg en Gelre

Persoonlijke gegevens Gerard IV van Wassenberg en Gelre 

  • Hij is geboren in .
  • Hij is overleden in .
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 25 mei 2020.

Gezin van Gerard IV van Wassenberg en Gelre

Hij is getrouwd met Clementia van Poitiers.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1090 te .

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerard IV van Wassenberg en Gelre?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Gerard IV van Wassenberg en Gelre


De publicatie Stamboom Serrij is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Serry, "Stamboom Serrij", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-serrij/I5886.php : benaderd 21 januari 2026), "Gerard IV van Wassenberg en Gelre".