Stamboom Serrij » Adelheid Van Roucy

Persoonlijke gegevens Adelheid Van Roucy 

  • Zij is geboren in .
  • Zij is overleden in .

Gezin van Adelheid Van Roucy

Zij is getrouwd met Hilduin Iv de Montdidier.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Adelaide de Montdidier  ± 1040-± 1068 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adelheid Van Roucy?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adelheid Van Roucy

Adelheid Van Roucy


Adelaide de Montdidier
± 1040-± 1068

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Adelheid Van Roucy


De publicatie Stamboom Serrij is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Serry, "Stamboom Serrij", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-serrij/I341.php : benaderd 13 februari 2026), "Adelheid Van Roucy".