Stamboom Serrij » Ida van Chiny ( Namen ) (1078-1117)

Persoonlijke gegevens Ida van Chiny ( Namen ) 

  • Zij is geboren in het jaar 1078 in .
  • Zij is overleden in het jaar 1117 in , zij was toen 39 jaar oud.
  • Een kind van Otto Ii van Chiny en Adelheid van Namen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 juli 2020.

Gezin van Ida van Chiny ( Namen )

Zij is getrouwd met Godfried I van Leuven.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1099 te , zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Godfried Ii van Leuven  ± 1105-1142 


Notities over Ida van Chiny ( Namen )

Ida van Chiny (1078 - 1117) was een dochter van graaf Otto II van Chiny en van Adelheid van Namen. In 1099 werd zij de eerste echtgenote van graaf Godfried I van Leuven, die in 1106 ook hertog van Neder-Lotharingen werd.
Ida werd de moeder van:
1. Godfried II (1107-1142)
2. Adelheid (-1151), gehuwd met Hendrik I van Engeland en met Willem van Aubigny,
3. Ida, gehuwd met Arnold I van Kleef
4. Clarissa (-1140)
5. Hendrik, monnik in Affligem

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ida van Chiny ( Namen )?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ida van Chiny ( Namen )

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Ida van Chiny ( Namen )

Arnold I van Chiny
± 1045-1106
Otto Ii van Chiny
± 1065-> 1131

Ida van Chiny ( Namen )
1078-1117

1099

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Chiny ( Namen )


    De publicatie Stamboom Serrij is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Paul Serry, "Stamboom Serrij", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-serrij/I3150.php : benaderd 20 januari 2026), "Ida van Chiny ( Namen ) (1078-1117)".