Stamboom Serrij » Antje van Geest

Persoonlijke gegevens Antje van Geest 

  • Zij is geboren in .
  • Zij is overleden in .
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 december 2020.

Gezin van Antje van Geest

Zij is getrouwd met Leendert van der Helm.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1789 te Wateringen.


Kind(eren):

  1. Simon van der Helm  1798-1854 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antje van Geest?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Antje van Geest

Antje van Geest

1789

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 mei 1789 lag rond de 10,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord ten oosten. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1789: Bron: Wikipedia
    • 4 februari » George Washington wordt unaniem tot eerste President van de Verenigde Staten gekozen.
    • 28 april » Muiterij op de Bounty onder leiding van Fletcher Christian tegen kapitein William Bligh
    • 5 mei » Het Cahier de doléances wordt aangeboden aan de Franse Staten-Generaal, waarmee de Franse Revolutie begint
    • 18 juni » Keizer Jozef II schaft de Blijde Inkomst van Brabant af en geeft daarmee aanleiding tot de Brabantse Omwenteling.
    • 26 augustus » De eerste universele Verklaring van de Rechten van de Mens en de Burger wordt in Frankrijk openbaar gemaakt.
    • 6 november » Oprichting van het Bisdom Baltimore, het eerste rooms-katholieke bisdom in de Verenigde Staten van Amerika

Over de familienaam Van Geest


De publicatie Stamboom Serrij is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Paul Serry, "Stamboom Serrij", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-serrij/I1419.php : benaderd 2 februari 2026), "Antje van Geest".