Stambomen Hans Sentis » Imke Stel (1909-1996)

Persoonlijke gegevens Imke Stel 


Gezin van Imke Stel

Zij is getrouwd met Hendrik Janssonius.

Zij zijn getrouwd op 18 juni 1936 te Termunten, Groningen, zij was toen 27 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Imke Stel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 25 januari 1909 lag tussen -9,5 °C en 5,2 °C en was gemiddeld -3,2 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
    • 15 januari » De (Koninklijke) Vereniging De Friesche Elf Steden wordt opgericht.
    • 16 februari » Ernest Shackleton bereikt de magnetische zuidpool.
    • 22 april » Scheepsramp op de Zuiderzee nabij Lemmer, 7 doden.
    • 27 juni » In Etten-Leur vindt de eerste gemotoriseerde vlucht boven Nederland plaats. De piloot is de Franse luchtvaartpionier Charles de Lambert.
    • 28 juli » Derde dag van de Tragische week in Catalonië: scholen en kerken worden in brand gestoken.
    • 7 december » Leo Baekeland verkrijgt octrooi op bakeliet.
  • De temperatuur op 8 februari 1996 lag tussen -13,2 °C en -4,9 °C en was gemiddeld -8,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (45%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1996: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Bokito (gorilla), Westelijke gorilla die sinds 2005 verblijft in Diergaarde Blijdorp
    • 15 april » In Zuid-Afrika start een Waarheidscommissie haar onderzoek naar de schending van de mensenrechten tijdens het apartheidsbewind.
    • 28 april » Laatste wedstrijd in Ajax Stadion De Meer, tussen Ajax en Willem II. Eindstand 5-1 voor Ajax.
    • 2 augustus » Voor het eerst in de geschiedenis wint de Nederlandse mannenhockeyploeg de gouden medaille bij de Olympische Spelen. In de finale wordt Spanje met 3-1 verslagen, onder meer door twee doelpunten van de afzwaaiende Floris Jan Bovelander.
    • 14 augustus » Openingsceremonie van de Amsterdam ArenA.
    • 15 september » In Epcot wordt de attractie Ellen's Energy Adventure geopend.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1904 » Frans Goedhart, Nederlands politicus, verzetsstrijder en journalist († 1990)
  • 1905 » Maria von Trapp, Oostenrijks-Amerikaans gouvernante († 1987)
  • 1905 » Maurice Roy, Canadees kardinaal († 1985)
  • 1906 » Toni Ulmen, Duits autocoureur († 1976)
  • 1910 » Henri Louveau, Frans autocoureur († 1991)
  • 1910 » Stefan Themerson, Pools-Brits dichter, schrijver, filmmaker, componist en filosoof († 1988)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Stel

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stel.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stel.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stel (onder)zoekt.

De publicatie Stambomen Hans Sentis is opgesteld door Hans Jansen.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Jansen, "Stambomen Hans Sentis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sentis/I20864.php : benaderd 20 januari 2026), "Imke Stel (1909-1996)".