Stambomen Hans Sentis » Maria Sara Molegraaf (± 1928-2017)

Persoonlijke gegevens Maria Sara Molegraaf 


Gezin van Maria Sara Molegraaf

Zij is getrouwd met Adriaan van de Nieuwegiessen.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Sara Molegraaf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 april 2017 lag tussen 3,3 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 12,3 °C. Er was 11,3 uur zonneschijn (76%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Het blokkeren van de Spaanstalige CNN op de televisie in Venezuela betekent vrijwel het einde van de onafhankelijke nieuwsvoorziening in het Zuid-Amerikaanse land.
    • 22 maart » Terroristische aanslag in Londen. Hierbij komen zes mensen om het leven (onder wie de dader) en raken er 40 mensen gewond. De dader reed met een auto op Westminster Bridge op mensen in, stak bij het Britse parlement een agent dood en werd zelf neergeschoten door de politie. Op dat moment vond in het lagerhuis een vergadering over de Brexit plaats.
    • 21 april » Joris Bengevoord wordt geïnstalleerd als burgemeester van Winterswijk en is daarmee op 32-jarige leeftijd de jongste burgemeester van Nederland.
    • 7 juni » In de Iraanse hoofdstad Teheran vinden tegelijkertijd twee aanslagen plaats, waarbij 23 doden vallen.
    • 18 augustus » In het Spaanse Cambrils rijden terroristen in op het publiek. Er vindt een schietpartij plaats tussen de politie en de daders. De vijf daders worden gedood.
    • 17 september » Een korte maar hevige storm kost in de Roemeense stad Timișoara aan acht mensen het leven, terwijl 67 mensen gewond raken.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Molegraaf


De publicatie Stambomen Hans Sentis is opgesteld door Hans Jansen.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Jansen, "Stambomen Hans Sentis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sentis/I18555.php : benaderd 15 januari 2026), "Maria Sara Molegraaf (± 1928-2017)".