Stambomen Hans Sentis » Egbert Beettjer (1865-1941)

Persoonlijke gegevens Egbert Beettjer 


Gezin van Egbert Beettjer

Waarschuwing Let op: Echtgenote (Diena Arends) is ook zijn nicht.

(1) Hij is getrouwd met Egberdiena ter Luun.

Zij zijn getrouwd op 7 oktober 1892 te Odoorn, Drenthe, hij was toen 27 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Diena Arends.

Zij zijn getrouwd op 15 februari 1895 te Odoorn, Drenthe, hij was toen 29 jaar oud.Bron 5


Kind(eren):

  1. Hendrik Beettjer  1896-1957 
  2. Harm Beettjer  1898-1898
  3. Harm Beettjer  1899-1989 
  4. Fennechien Beettjer  1902-1903
  5. Henderinus Beettjer  1904-1904


(3) Hij is getrouwd met Grietien Bunskoek.

Zij zijn getrouwd op 25 april 1905 te Odoorn, Drenthe, hij was toen 40 jaar oud.Bron 6


Kind(eren):

  1. Roelfien Beettjer  1905-1908
  2. Fennegien Beettjer  1906-1906
  3. Egberdina Beettjer  1910-1910
  4. Egberdina Beettjer  1911-1911
  5. Aaltje Beettjer  1912-1998
  6. Egbert Beettjer  1915-1985 
  7. Klaassiena Beettjer  ± 1918-1918
  8. Albert Beettjer  ± 1920-1920
  9. Hendrik Beettjer  1921-1996

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Egbert Beettjer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Egbert Beettjer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Egbert Beettjer


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. Overlijdensregister
    3. (Niet openbaar)
    4. (Niet openbaar)
    5. (Niet openbaar)
    6. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 maart 1865 lag rond de 3,4 °C. Er was 5 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Onbevlekte Maria of Paters van Chavagnes door Paus Pius IX.
      • 19 juni » In Galveston, Texas wordt de afschaffing van de slavernij en de vrijheid van alle voormalige slaven in Texas afgekondigd. De dag wordt in de Verenigde Staten gevierd als Juneteenth.
      • 9 oktober » In de Amerikaanse staat Pennsylvania wordt gestart met de aanleg van de eerste oliepijplijn.
      • 17 december » Leopold II wordt koning der Belgen.
      • 18 december » Door aanname van het 13de amendement van de Amerikaanse grondwet wordt slavernij afgeschaft in de Verenigde Staten van Amerika.
      • 23 december » België, Frankrijk, Italië en Zwitserland komen een Latijnse muntunie overeen.
    • De temperatuur op 25 april 1905 lag tussen 1,0 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Russische troepen in Port Arthur capituleren voor de Japanse eenheden. De overgave vindt plaats zonder instemming van het Russische oppercommando.
      • 4 maart » Theodore Roosevelt wordt her-beëdigd als 26e president van de Verenigde Staten
      • 30 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland. België was de tegenstander. Na negentig minuten was de stand 1-1; Nederland won uiteindelijk met 4-1.
      • 16 mei » In Vriezenveen voltrekt zich een van de grootste branden uit de Nederlandse geschiedenis, die later het hele land wist te beroeren. In een paar uur tijd branden 228 huizen, twee kerken en het gemeentehuis aan de noordkant van Vriezenveen af. Er zijn geen persoonlijke ongelukken, maar er is wel heel veel leed. Circa 1600 inwoners zijn opeens dakloos. Drie dagen na de brand brengen koningin Wilhelmina en prins Hendrik een bezoek aan het zo getroffen dorp.
      • 24 augustus » Wielrenner Lucien Petit-Breton scherpt het zeven jaar oude werelduurrecord aan tot 41 kilometer en 110 meter.
      • 19 september » Oprichting van IK Start (Noors: Idrettsklubben Start), een Noorse voetbalvereniging uit Kristiansand.
    • De temperatuur op 15 februari 1941 lag tussen 2,0 °C en 8,2 °C en was gemiddeld 4,4 °C. Er was 1,2 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
      • 22 februari » In Amsterdam begon de grote razzia tegen de Joden door 600 man van de Ordnungspolizei.
      • 27 mei » Het Duitse oorlogsschip Bismarck vergaat in de Atlantische Oceaan.
      • 18 augustus » De eerste tweehonderd gevangenen komen aan in kamp Amersfoort. Het is een groep communisten die eerder waren geïnterneerd in kamp Schoorl.
      • 29 september » Het bloedbad van Babi Jar vindt plaats.
      • 8 december » In het concentratiekamp Chełmno bij Łódź gebruikt Duitsland voor het eerst op vrachtwagens gemonteerde gaskamers om joden te vermoorden.
      • 8 december » Nederland verklaart Japan de oorlog nadat Japan Britse en Amerikaanse gebieden aanvalt.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Beettjer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Beettjer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Beettjer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Beettjer (onder)zoekt.

    De publicatie Stambomen Hans Sentis is opgesteld door Hans Jansen.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Jansen, "Stambomen Hans Sentis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sentis/I14038.php : benaderd 30 januari 2026), "Egbert Beettjer (1865-1941)".