Stambomen Hans Sentis » Dirkje Spee (1905-1905)

Persoonlijke gegevens Dirkje Spee 


Gezin van Dirkje Spee

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirkje Spee?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirkje Spee

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirkje Spee

Marinus Spee
1848-1925
Alberta Udo
1853-1915
Hermanus Spee
1876-1951

Dirkje Spee
1905-1905


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 mei 1905 was gemiddeld 6,7 °C. Er was 6,4 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Begin van de Slag bij Sandepu in Mantsjoerije
      • 26 januari » Een werknemer van de Premiermijn in Zuid-Afrika vindt de Cullinan, de grootste diamant uit de geschiedenis.
      • 20 februari » Slag bij Mukden, een beslissende, grote veldslag in de Russisch-Japanse Oorlog, in Mantsjoerije.
      • 28 maart » Cornelius Ehret vraagt octrooi aan op de fax.
      • 1 juni » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Sporting Gijón.
      • 3 december » Zoltán Halmay vestigt het allereerste officiële wereldrecord op de 100 meter vrije slag. In Wenen tikt de Hongaarse zwemmer aan in 1.05,8.
    • De temperatuur op 5 augustus 1905 lag tussen 13,9 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (61%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Bij Loen, Noorwegen veroorzaakt een in een meer gestort rotsblok een tsunami. Er vallen 61 doden.
      • 1 februari » Oprichting van de Haagse voetbalclub ADO (Alles Door Oefening).
      • 4 maart » Theodore Roosevelt wordt her-beëdigd als 26e president van de Verenigde Staten
      • 28 maart » Cornelius Ehret vraagt octrooi aan op de fax.
      • 27 mei » In de Slag bij Tsushima verslaat Japan de Russische vloot.
      • 3 december » Zoltán Halmay vestigt het allereerste officiële wereldrecord op de 100 meter vrije slag. In Wenen tikt de Hongaarse zwemmer aan in 1.05,8.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1900 » Hans Frank, Duits jurist, generaal-gouverneur bezet Polen († 1946)
    • 1901 » Edmund Rubbra, Brits componist, muziekpedagoog en pianist († 1986)
    • 1903 » Ernst Klodwig, Duits autocoureur († 1973)
    • 1904 » Wim Bos Verschuur, Surinaams politicus, schrijver en kunstenaar († 1985)
    • 1908 » Annemarie Schwarzenbach, Zwitsers schrijfster, journaliste en fotografe († 1942)
    • 1908 » John Bardeen, Amerikaans natuurkundige, tweevoudig Nobelprijswinnaar († 1991)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Spee

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Spee.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Spee.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Spee (onder)zoekt.

    De publicatie Stambomen Hans Sentis is opgesteld door Hans Jansen.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hans Jansen, "Stambomen Hans Sentis", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-sentis/I12259.php : benaderd 22 januari 2026), "Dirkje Spee (1905-1905)".