Stamboom Senden » Joseph Hubert Joannes/Senden Zenden (1903-1991)

Persoonlijke gegevens Joseph Hubert Joannes/Senden Zenden 


Gezin van Joseph Hubert Joannes/Senden Zenden

Hij is getrouwd met Anna Maria Gertud Nijsten.

Zij zijn getrouwd op 9 februari 1934 te Beek, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)
  5. (Niet openbaar)
  6. (Niet openbaar)
  7. (Niet openbaar)
  8. (Niet openbaar)
  9. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joseph Hubert Joannes/Senden Zenden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joseph Hubert Joannes/Senden Zenden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joseph Hubert Joannes/Senden Zenden


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Joseph Hubert Joannes/Senden Zenden



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 mei 1903 lag tussen 11,0 °C en 26,4 °C en was gemiddeld 18,9 °C. Er was 12,3 uur zonneschijn (76%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 14 januari » In Amsterdam breekt een spoorwegstaking uit.
      • 15 maart » De eerste Turkse voetbalclub, Beşiktaş JK, wordt opgericht.
      • 16 juni » Apotheker Caleb Bradham brouwt zijn eerste flesje Pepsi-Cola.
      • 31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.
      • 1 november » Het eerste nummer van het autotijdschrift de Auto verschijnt. Het is het officiële orgaan van de Nederlandsche Automobiel Club, die in 1913 de Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) zou worden.
      • 3 december » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Torino FC.
    • De temperatuur op 9 februari 1934 lag tussen -0,5 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 4,4 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
      • 2 maart » Peter Fick verbetert in New Haven het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 56,8. Het oude record (57,4) stond sinds 17 februari 1924 op naam van zijn Amerikaanse landgenoot en collega-zwemmer Johnny Weissmuller.
      • 11 maart » De 'kopbal à la Bakhuys' ziet het licht. Met een snoekduik passeert Beb Bakhuys de Belgische doelman André Vandeweijer in de door Nederland met 9-3 gewonnen wedstrijd in het Olympisch Stadion in Amsterdam.
      • 28 mei » In Canada wordt de Dionne-vijfling geboren.
      • 3 juni » Anton Mussert wordt door Benito Mussolini in audiëntie ontvangen.
      • 22 juli » Buiten het Biograph Theatre in Chicago wordt Amerikaanse "aartsvijand nummer één", John Dillinger, dodelijk verwond door FBI-agenten.
      • 1 september » De Spelling-Marchant wordt ingevoerd.
    • De temperatuur op 26 oktober 1991 lag tussen 2,7 °C en 10,7 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was 8,9 uur zonneschijn (89%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
      • 31 maart » Een dag nadat in een referendum officieel 98,9 procent van de Georgiërs vóór de onafhankelijkheid van deze Kaukasische republiek heeft gestemd, vraagt het parlement van de Sovjet-Unie president Michail Gorbatsjov om de noodtoestand af te kondigen in Zuid-Ossetië, de autonome republiek die zich van Georgië wil afscheiden.
      • 6 mei » De Finse speerwerper Seppo Räty brengt het wereldrecord op 91,98 centimeter bij atletiekwedstrijden in Shizuoka, exact één meter verder dan de 90,98 meter waarmee de Britse Europees kampioen Steve Backley sinds juli 1990 wereldrecordhouder was.
      • 28 mei » De tanker ABT Summer, de voormalige Atlantic Baron, explodeert nadat er ruwe olie in een ballasttank terecht is gekomen en gecorrodeerde staalplaten langs elkaar schuren in slecht weer. Er vallen 5 doden en er komt 305000 m³ olie vrij.
      • 11 juli » Een Nigeriaanse DC-8 stort neer nabij de Saoedische havenstad Djedda: 261 doden.
      • 16 september » De meest gezochte Boliviaanse cocaïnehandelaar Hugo Rivero Villavicencio geeft zich over aan de autoriteiten, nadat een uitleveringsverdrag tussen Bolivia en de Verenigde Staten voor drugsmisdadigers tijdelijk is opgeschort.
      • 16 december » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties verwerpt de stelling dat zionisme een vorm van racisme is met 111 tegen 25 stemmen, bij dertien onthoudingen.

    Over de familienaam Zenden

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zenden.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zenden.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zenden (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Senden is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. Senden, "Stamboom Senden", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-senden/I835.php : benaderd 13 februari 2026), "Joseph Hubert Joannes/Senden Zenden (1903-1991)".