Stamboom Senden » Anna Maria Hubertina/Senden Zenden (1861-1930)

Persoonlijke gegevens Anna Maria Hubertina/Senden Zenden 


Gezin van Anna Maria Hubertina/Senden Zenden

Zij is getrouwd met Joannes Hubertus Meurders.

Zij zijn getrouwd op 17 januari 1884 te Klimmen, zij was toen 22 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Maria Hubertina/Senden Zenden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Maria Hubertina/Senden Zenden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Maria Hubertina/Senden Zenden

Anna Maria Hubertina/Senden Zenden
1861-1930

1884

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Anna Maria Hubertina/Senden Zenden



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 januari 1861 lag rond de 1,7 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
    • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
    • In het jaar 1861: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 12 april » Aanval op Fort Sumter, de eerste slag in de Amerikaanse Burgeroorlog.
      • 7 mei » Tennessee treedt toe tot de Geconfedereerde Staten van Amerika.
      • 21 mei » North Carolina scheidt zich af van de Verenigde Staten van Amerika.
      • 1 juli » In Rome verschijnt het eerste nummer van de L'Osservatore Romano, het officiële nieuwsblad van het Vaticaan.
      • 30 september » De 3739 meter hoge Weißkugel, gelegen in Oostenrijk, wordt voor de eerste maal beklommen.
      • 31 oktober » Frankrijk, het Verenigd Koninkrijk en Spanje sluiten het Verdrag van Londen, waarin ze besloten over te gaan tot interventie in Mexico (ook wel bekend als de Tweede Onafhankelijkheidsoorlog)
    • De temperatuur op 17 januari 1884 lag rond de 5,1 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 78 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 13 maart » Begin van het Beleg van Khartoum.
      • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
      • 13 mei » De American Institute of Electrical Engineers (AIEE), voorloper van de IEEE wordt opgericht.
      • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
      • 1 oktober » Oprichting van de Deense krant Politiken in Kopenhagen.
      • 15 december » Het Wachttoren-, Bijbel- en Traktaatgenootschap (het kerkgenootschap van Jehova's getuigen) wordt rechtspersoonlijkheid verleend met Charles Taze Russell als president.
    • De temperatuur op 12 maart 1930 lag tussen -2,9 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 0,5 °C. Er was 2,7 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 13 maart » De Amerikaans astronoom Clyde Tombaugh maakt melding van de ontdekking van de planeet Pluto.
      • 25 juli » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Girona FC.
      • 24 augustus » De IJzertoren, langs de Belgische rivier de IJzer, wordt ingewijd.
      • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
      • 2 december » President Herbert Hoover vraagt het Amerikaanse Congres 150 miljoen dollar voor een programma van publieke werken, om banen te scheppen en de economie te stimuleren.
      • 22 december » De Federaasje fan Fryske Studinteferienings wordt opgericht.

    Over de familienaam Zenden

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zenden.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zenden.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zenden (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Senden is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. Senden, "Stamboom Senden", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-senden/I801.php : benaderd 14 oktober 2026), "Anna Maria Hubertina/Senden Zenden (1861-1930)".