Stamboom Senden » Willem/Senden Zenden (1917-1986)

Persoonlijke gegevens Willem/Senden Zenden 


Gezin van Willem/Senden Zenden

Hij is getrouwd met Fien/Maria Hubertina Francisca Reinarts.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Willem/Senden Zenden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Willem/Senden Zenden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Willem/Senden Zenden


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Willem/Senden Zenden



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 september 1917 lag tussen 9,0 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 11,4 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Het Russische regime van de tsaar komt ten val.
      • 23 mei » De gemeenteraad van De Bilt-Station (het tegenwoordige Bilthoven) bespreekt alternatieven voor de naam die te vaak verward wordt met De Bilt.
      • 12 juli » Troonsafstand van koning Constantijn I van Griekenland.
      • 6 december » Bij de grootste niet-nucleaire explosie in de geschiedenis komen in Halifax meer dan 1900 mensen om.
      • 12 december » Het algemeen kiesrecht voor mannen werd in Nederland ingevoerd.
      • 15 december » Wapenstilstand aan het oostfront, de onderhandelingen lopen uit op de Vrede van Brest-Litovsk.
    • De temperatuur op 10 januari 1986 lag tussen -4,9 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 6,8 mm neerslag gedurende 5,4 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1986: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Spanje en Portugal worden lid van de Europese Gemeenschap.
      • 3 april » IBM toont hun eerste draagbare computer, de PC Convertible.
      • 25 april » Kroonprins Makhosetive wordt in Swaziland gekroond tot koning en neemt de naam Mswati III aan.
      • 4 oktober » Koningin Beatrix stelt de stormvloedkering in de Oosterschelde in werking, waarmee de Deltawerken zijn voltooid.
      • 10 oktober » Een aardbeving in San Salvador doodt 500 mensen.
      • 21 december » De senaat van Uruguay keurt een wetsvoorstel goed dat strafvervolging wegens schending van de mensenrechten uitsluit.
    • De temperatuur op 14 januari 1986 lag tussen 4,3 °C en 9,7 °C en was gemiddeld 6,3 °C. Er was 4,9 mm neerslag gedurende 3,5 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (4%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1986: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
      • 2 mei » De nucleaire wolk van de Tsjernobylramp zweeft over België.
      • 14 mei » Het Nederlands voetbalelftal verliest in Dortmund met 3-1 van West-Duitsland. Spits Rudi Völler scoort tweemaal in de oefenwedstrijd.
      • 22 juni » Sovjet-atleet Joeri Sedych verbetert in Tallinn zijn eigen wereldrecord kogelslingeren (86,34 meter) met een worp van 86,66 meter.
      • 7 juli » De regering van Jordanië sluit de kantoren van Al-Fatah.
      • 10 oktober » Een aardbeving in San Salvador doodt 500 mensen.
      • 31 oktober » Het compilatie-livealbum Live Magic van de rockband Queen wordt uitgebracht.

    Over de familienaam Zenden

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Zenden.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Zenden.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Zenden (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Senden is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. Senden, "Stamboom Senden", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-senden/I1752.php : benaderd 17 februari 2026), "Willem/Senden Zenden (1917-1986)".