Stamboom Segier » Gustaaf Plancke (1901-1960)

Persoonlijke gegevens Gustaaf Plancke 


Gezin van Gustaaf Plancke

Hij is getrouwd met Jeanne-Louise Eggen.

Zij zijn getrouwd op 6 augustus 1929 te Wilrijk, hij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)


Notities over Gustaaf Plancke

_UID 5377B5A1115CE7959001EC9B2F2C326B

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gustaaf Plancke?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gustaaf Plancke

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gustaaf Plancke


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 juni 1901 lag tussen 10,7 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 2,7 uur zonneschijn (16%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 25 januari » Goedkeuring van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door Paus Leo XIII.
      • 27 maart » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub Brühl St. Gallen.
      • 28 april » Oprichting van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie.
      • 1 juni » De Ongevallenwet treedt in werking. De wet is de eerste markering van de verzorgingsstaat die in Nederland gestalte gaat krijgen.
      • 22 juli » Servië herstelt de diplomatieke betrekkingen met Montenegro.
      • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
    • De temperatuur op 6 augustus 1929 lag tussen 8,2 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 1,5 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1929: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,7 miljoen inwoners.
      • 31 januari » Leon Trotski wordt verbannen uit de Sovjet-Unie.
      • 18 februari » Eerste aankondiging van de Oscars.
      • 16 maart » "Compromis des Belges", eerste aanzet tot taalwetgeving in België.
      • 18 april » Het Paleis voor Volksvlijt in Amsterdam wordt door een grote brand verwoest.
      • 11 september » In Rotterdam fuseren de scheepswerven Wilton en Fijenoord.
      • 16 december » Paus Pius XI creëert zes nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Duitsland Eugenio Pacelli, de latere paus Pius XII.
    • De temperatuur op 1 januari 1960 lag tussen 7,4 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 3,8 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
      • 21 januari » Ondertekening van het Japans-Amerikaans Veiligheidsverdrag.
      • 24 januari » Oprichting van de Togolese voetbalbond.
      • 28 maart » Paus Johannes XXIII creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Nederlandse aartsbisschop van Utrecht Bernardus Alfrink.
      • 1 april » De eerste succesvolle weersatelliet ter wereld wordt gelanceerd, de TIROS-1.
      • 21 september » Oprichting van de Ivoriaanse voetbalbond.
      • 7 december » Ivoorkust wordt onafhankelijk.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Plancke

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Plancke.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Plancke.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Plancke (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Segier is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frank Segier, "Stamboom Segier", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-segier/I1762.php : benaderd 22 februari 2026), "Gustaaf Plancke (1901-1960)".