Stamboom Segers » Josephus Johannes Hubertus+ Coolen (1927-1927)

Persoonlijke gegevens Josephus Johannes Hubertus+ Coolen 

Bron 1

Gezin van Josephus Johannes Hubertus+ Coolen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephus Johannes Hubertus+ Coolen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephus Johannes Hubertus+ Coolen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephus Johannes Hubertus+ Coolen

Josephus Johannes Hubertus+ Coolen
1927-1927


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. familie Boudewijns Web Site, Josephus Johannes Hubertus+ Coolen, 14 december 2016
      Toegevoegd via een Instant Discovery™
      Stambomen op MyHeritage.com Familiesite: familie Boudewijns Web Site Familiestamboom: 190863931-1

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 augustus 1927 lag tussen 14,6 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 17,2 °C. Er was 5,2 mm neerslag. Er was 4,4 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 18 mei » De Nederlandse onderzeeboot O 7 botst in de buurt van Texel met het Zweedse stoomschip Scania.
      • 20 mei » Saoedi-Arabië wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 21 mei » Charles Lindbergh voltooit de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
      • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
      • 2 december » De Ford Motor Company presenteert de Ford Model A.
      • 14 december » Irak wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • De temperatuur op 3 november 1927 lag tussen 11,3 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 0,9 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Joop Wolff, Nederlands verzetsstrijder, journalist en communistisch politicus († 2007)
      • 17 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 21e editie van de Ronde van Frankrijk.
      • 21 juli » Alfredo Binda wordt op de Nürburgring de eerste officiële wereldkampioen wielrennen.
      • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.
      • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
      • 6 november » In Lima behaalt het Peruviaans voetbalelftal de grootste overwinning uit de geschiedenis van de nationale ploeg door Bolivia met 9-0 te verslaan.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Coolen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Coolen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Coolen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Coolen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Segers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. Segers, "Stamboom Segers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-segers/I507070.php : benaderd 26 januari 2026), "Josephus Johannes Hubertus+ Coolen (1927-1927)".