Stamboom Segers » Johanna Maria Verberne (1867-1956)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Verberne 


Gezin van Johanna Maria Verberne

Zij is getrouwd met Petrus Philippus van Stratum.

Zij zijn getrouwd op 29 april 1892 te Asten, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Francis van Stratum  1893-1949
  2. Jan van Stratum  1894-1980

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Verberne?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria Verberne

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Verberne


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 april 1867 lag rond de 11,3 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 61%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1867: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Opening van de tunnel van Trois-Ponts, de oudste tunnel van spoorlijn 42 tussen Rivage (provincie Luik en de Luxemburgse grens bij Gouvy.
      • 30 maart » Om tien uur 's ochtends wordt de aankoop van Alaska (Alaska purchase) gesloten. Later dat jaar op 18 oktober wordt het gebied door het Keizerrijk Rusland overgedragen aan de Verenigde Staten. Het zou echter tot 1903 duren voordat de grens met Canada definitief wordt vastgelegd.
      • 1 april » Singapore wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
      • 14 juli » Alfred Nobel geeft de eerste demonstratie van zijn uitvinding: dynamiet.
      • 2 augustus » Oprichting van de Vlaamse muziekschool in Antwerpen, onder leiding van de componist Peter Benoit.
      • 9 september » Het groothertogdom Luxemburg wordt onafhankelijk van België
    • De temperatuur op 29 april 1892 lag rond de 7,5 °C. Er was 0.4 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 88%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Oprichting van de Amsterdamsche Hockey & Bandy Club.
      • 15 maart » Verheffing van de rooms-katholieke apostolische prefectuur Denemarken tot het apostolisch vicariaat Denemarken.
      • 3 april » Het eerste sundae-ijsje wordt gedocumenteerd.
      • 24 mei » Octrooiaanvraag van Thomas Edison op de elektrische spoorweg.
      • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
      • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.
    • De temperatuur op 18 juli 1956 lag tussen 13,1 °C en 23,6 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 11,9 mm neerslag gedurende 4,5 uur. Er was 2,5 uur zonneschijn (15%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
      • 16 april » Oostenrijk wordt lid van de Raad van Europa.
      • 21 april » De autosnelweg Brussel-Oostende wordt ingehuldigd door Koning Boudewijn.
      • 26 juli » Het schip Andrea Doria zinkt in de vroege ochtend in de kustlijn van New York nadat het de avond ervoor in botsing is gekomen met een ander schip.
      • 13 september » De dijk om de nieuwe IJsselmeerpolder Oostelijk Flevoland wordt gesloten.
      • 23 oktober » In Boedapest breekt de Hongaarse opstand uit.
      • 6 november » Nederland trekt zich terug van de Olympische Spelen in Melbourne uit protest tegen de Sovjet-inval in Hongarije.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1862 » Edmund Tarbell, Amerikaans kunstschilder († 1938)
    • 1863 » Arno Holz, Duits schrijver, dichter en toneelschrijver († 1929)
    • 1863 » George Auriol, Frans dichter, songwriter, grafisch ontwerper, letterontwerper en Art Nouveau kunstenaar († 1938)
    • 1865 » Akseli Gallen-Kallela, Fins schilder († 1931)
    • 1866 » Oscar Cornu, Belgisch figuratief kunstschilder († 1939)
    • 1866 » Theo Nieuwenhuis, Nederlands tekenaar, aquarellist en kunstenaar († 1951)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Verberne

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verberne.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verberne.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verberne (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Segers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P. Segers, "Stamboom Segers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-segers/I1201.php : benaderd 27 februari 2026), "Johanna Maria Verberne (1867-1956)".