Stamboom Seekles, vd Burgt, vd Ende, Janssen en Kwartiestaat van Petra van de Burgt » Henrica Gerit van de Langerijt

Persoonlijke gegevens Henrica Gerit van de Langerijt 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 september 2008.

Gezin van Henrica Gerit van de Langerijt

Zij is getrouwd met Willem Peter Wouter Peter de Cort.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Elisabeth Willem de Cort  < 1514-> 1556 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henrica Gerit van de Langerijt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Henrica Gerit van de Langerijt

Henrica Gerit van de Langerijt
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Langerijt


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P.J. van de Burgt, "Stamboom Seekles, vd Burgt, vd Ende, Janssen en Kwartiestaat van Petra van de Burgt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-seekles/I7672.php : benaderd 25 januari 2026), "Henrica Gerit van de Langerijt".