Stamboom Seekles, vd Burgt, vd Ende, Janssen en Kwartiestaat van Petra van de Burgt » Jan Janse Versloot

Persoonlijke gegevens Jan Janse Versloot 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 december 1899.

Gezin van Jan Janse Versloot

Hij is getrouwd met Trijntje Jans Clop.

Zij zijn getrouwd op 29 juni 1711 te Hardinxveld, Noord-Brabant, Nederland.


Kind(eren):

  1. Teunis Janse Versloot  1719-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Janse Versloot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Janse Versloot

Jan Janse Versloot
????-

1711

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Versloot

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Versloot.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Versloot.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Versloot (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P.J. van de Burgt, "Stamboom Seekles, vd Burgt, vd Ende, Janssen en Kwartiestaat van Petra van de Burgt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-seekles/I620.php : benaderd 3 maart 2026), "Jan Janse Versloot".