Stamboom Seekles, vd Burgt, vd Ende, Janssen en Kwartiestaat van Petra van de Burgt » Papianille

Persoonlijke gegevens Papianille 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 juni 2007.

Gezin van Papianille

Zij is getrouwd met Tonance Ferreol.

Zij zijn getrouwd in het jaar 450.


Kind(eren):



Notities over Papianille

bloedverwante van Sidonius,de laatste was gehuwd met een dochter van keizer Avitus van dezelfde naam en haar nicht en de vrouw van Tonance zou daarom een tweede vrouw kunnen zijn die Avitus als oom had.
Avitus speelde een belangrijke rol als romeins veldheer in Gallië en zijn intieme relatie met de patriciërs in Dijon zou hierdoor verklaard zijn.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Papianille?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Papianille

Papianille
????-

450

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P.J. van de Burgt, "Stamboom Seekles, vd Burgt, vd Ende, Janssen en Kwartiestaat van Petra van de Burgt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-seekles/I5307.php : benaderd 31 januari 2026), "Papianille".