Stamboom Seekles, vd Burgt, vd Ende, Janssen en Kwartiestaat van Petra van de Burgt » Hughes de Plantard (????-1015)

Persoonlijke gegevens Hughes de Plantard 

  • Hij is overleden in het jaar 1015.
    (vermoord)
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 december 1899.

Gezin van Hughes de Plantard

Hij had een relatie met Agnes van Jumiege.


Kind(eren):

  1. Eustachius I  ± 1010-> 1049 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hughes de Plantard?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hughes de Plantard

Hughes de Plantard
????-1015


Eustachius I
± 1010-> 1049

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Plantard


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P.J. van de Burgt, "Stamboom Seekles, vd Burgt, vd Ende, Janssen en Kwartiestaat van Petra van de Burgt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-seekles/I3848.php : benaderd 24 januari 2026), "Hughes de Plantard (????-1015)".