Stamboom Seekles, vd Burgt, vd Ende, Janssen en Kwartiestaat van Petra van de Burgt » Udilhildis (Adelheid) van Odenkirchen

Persoonlijke gegevens Udilhildis (Adelheid) van Odenkirchen 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 december 1899.

Gezin van Udilhildis (Adelheid) van Odenkirchen

Zij had een relatie met Lodewijk II van Arnstein.


Kind(eren):

  1. Agnes van Arnstein  ????-< 1179 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Udilhildis (Adelheid) van Odenkirchen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Udilhildis (Adelheid) van Odenkirchen

Udilhildis (Adelheid) van Odenkirchen
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Odenkirchen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P.J. van de Burgt, "Stamboom Seekles, vd Burgt, vd Ende, Janssen en Kwartiestaat van Petra van de Burgt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-seekles/I3579.php : benaderd 20 januari 2026), "Udilhildis (Adelheid) van Odenkirchen".