Stamboom Seekles, vd Burgt, vd Ende, Janssen en Kwartiestaat van Petra van de Burgt » Johanna Wijnandus van Sandtloen (van Esch)

Persoonlijke gegevens Johanna Wijnandus van Sandtloen (van Esch) 


Gezin van Johanna Wijnandus van Sandtloen (van Esch)

Zij heeft/had een relatie met Hendrik Philips van der Schoot.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Wijnandus van Sandtloen (van Esch)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Wijnandus van Sandtloen (van Esch)


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Sandtloen (van Esch)


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    P.J. van de Burgt, "Stamboom Seekles, vd Burgt, vd Ende, Janssen en Kwartiestaat van Petra van de Burgt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-seekles/I2936.php : benaderd 19 januari 2026), "Johanna Wijnandus van Sandtloen (van Esch)".