Stamboom Seekles, vd Burgt, vd Ende, Janssen en Kwartiestaat van Petra van de Burgt » Gregorius Antonius van Vessem

Persoonlijke gegevens Gregorius Antonius van Vessem 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 december 1899.

Gezin van Gregorius Antonius van Vessem

Hij heeft/had een relatie met Oeijke Laureijs Verhoeven.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gregorius Antonius van Vessem?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gregorius Antonius van Vessem

Gregorius Antonius van Vessem
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Vessem


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
P.J. van de Burgt, "Stamboom Seekles, vd Burgt, vd Ende, Janssen en Kwartiestaat van Petra van de Burgt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-seekles/I2718.php : benaderd 1 februari 2026), "Gregorius Antonius van Vessem".